Twitch'in yeni abonelik fiyatları

244012

Hectopat
Makaleler
7
Bu haberde belirttiğim gibi 20 Mayıs'ta Twitch aboneliği fiyatları düşecek ama bunun iyi mi yoksa kötü mü olduğu konusunda emin olamadım. Kullanıcılar için iyi ama yayıncılar ve yayıncı olmak isteyenler için ne olacak? Birkaç kişinin yazdıklarını atıyorum bu konu hakkında. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu haberde belirttiğim gibi 20 Mayıs'ta Twitch aboneliği fiyatları düşecek ama bunun iyi mi yoksa kötü mü olduğu konusunda emin olamadım. Kullanıcılar için iyi ama yayıncılar ve yayıncı olmak isteyenler için ne olacak? Birkaç kişinin yazdıklarını atıyorum bu konu hakkında. Siz ne düşünüyorsunuz?

Benim için iyi oldu. Aynı paraya daha uzun süre abone olabileceğim. Ancak bu yayıncılar için pek iyi değil gibi duruyor.

Kusura bakmayın da çok da iyi olmuş yayıncılar da ağlamasın, 50TL'ye abonelik mi olur yahu? Yaşamam için gerekli olan suya daha az para veriyorum. Zaten fiyat düştüğü için daha çok kişi abone olacaktır. Çok büyük bir gelir düşüşü olacağını sanmam. Avrupa, Amerikada'ki insanlar 10Euro veriyor rahat rahat destekliyor biz neden o kadar yüksek verelim.

Bence saçma, ama adamlar daha çok kar edeceklerini düşünmüşler ki böyle bir yol izlemişler. Yerel Prime fiyatlandırmasından sonra aboneliklerin ne kadar coştuğunu görmüştük, ki sadece 1 yayıncıya abone olabiliyordunuz. Kazanç konusunu bilemem ama chatlerin çok daha kanserleşeceği kesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı