Çözüldü Twitch'te abone olunmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Abu!

Hectopat
Makaleler
7
Yer
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Arkadaşlar, ne Papara ile ne de Enpara Card ile abone olamıyorum hiçbir şekilde.

Screenshot_1.png

Aldığım hata bu? Ne yapabilirim? Gpay ile ödeyeyim diyorum havale istiyor illa.

Çözüm
Sistemde bir sıkıntı olmuş olabilir belki bir süre bekleyip tekrar deneyin bence.
Açık hocam, daha az önce steamden alışveriş yaptım.

İşin tuhaf yanı amazon prime'ı ödediğim kart ile ödeme yapmaya çalışıyorum olmuyor.
Anladım hocam sizden kaynaklı değil muhtemelen, sistem yeni olduğundan dolayı bu tür hatalar normal. Bende kendi kartımla 2-3 gün abone olamamıştım sonradan düzeltmişlerdi. Herşey yavaş yavaş yerine oturuyor, bütün herşeyi birbiriyle karıştırdı fiyat olayı.

Gpay ile ödeme yapmak yerine onun bir üstünde yer alan Credit/Debit Card seçeneğini seçin. Papara kart bilgilerinizi girerek abone olabilirsiniz. Kartınızda yeterli bakiye olduğundan ve kartınızın internet alışverişlerine açık olduğundan emin olun.

Gplay ile ödeme yapmak yerine onun bir üstünde yer alan Credit/Debit Card seçeneğini seçin. Papara kart bilgilerinizi girerek abone olabilirsiniz. Kartınızda yeterli bakiye olduğundan ve kartınızın internet alışverişlerine açık olduğundan emin olun.
Onu seçiyorum zaten hocam, kartta yeterli bakiyeden çok daha fazlası var.
Adsız.jpg

Buradan yapmam gereken ekstra bir ayar var mı? Youtube, Spotify premium'u falan da bu kart ile ödüyorum. Sıkıntı yaşamadım daha hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı