Twitch'te haksız kazanç elde eden 40 şüpheli göz altına alındı

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Twitch'te 11 ilde yapılan operasyonlar ile 40 şüpheli göz altına alındı, 4 şüphelinin ise yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch'te 11 ilde yapılan operasyonlar ile 40 şüpheli göz altına alındı, 4 şüphelinin ise yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Twitch sonunda bir şey yapabilmiş de 2022'yi mi beklediler yahu?

Twitch'te tayincilari izlerken ruhum daraliyor nedense. Sizde de oluyor mu merak ediyorum. Platformda negatif bi enerji var sanki yada ben öyle hissediyorum.

Ben de o yüzden izlemiyorum.

Twitch'te tayincilari izlerken ruhum daraliyor nedense. Sizde de oluyor mu merak ediyorum. Platformda negatif bi enerji var sanki yada ben öyle hissediyorum.
Eskiden çok takılırdım Twitch'te. Melih Uçar zamanlarında yayınlarından çıkmazdim. :) Ortamı, muhabbeti güzeldi. Şimdi durum tam anlattığım şekile döndü. Giriyorsun 2 dakika dayanamıyorsun yayıncıların muhabbetine, full gereksiz ve boş kahkahalar, adam akıllı dönen bir muhabbet yok, oyunları zaten ciddiyetle oynamıyorlar. İzlenecek bir sey kalmadı.

Ben bir kac defa zorladım kendimi dedim bu kadar kitlesi olan bir platform vardır herhalde keyif verdigi yerler fakat her defasında sıkılıp 3-5 dakika sonra kapatıyorum. Bir cok kiside benle aynı fikirde sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı