Gaga Bulut Adlı Youtuber Gözaltına Alındı

Kimsenin cinsel tercihi bizi ilgilendirmez. Fakat popüler olacağım diye saçma salak yollara başvurmaları kabul edilemez. Her videosunda şöyle oldu, bana şöyle yaptılar, bana şöyle yapanlardan iPhone aldım, merhaba herkese Gaga'dan bilmem ne diye başlaması artık bıktırdı zaten. Zaten çöplüğe dönmüş YouTube'u bile daha da aşağıya çekiyordu.

Bir de yanlış hatırlamıyorsam bir programa katıldığında, "Eşcinsel değilim, eşcinsel insanların topluma kabul olmasını istiyorum ve bu yüzden böyleyim." tarzı bir şey söylemişti. Tam olarak böyle değildi ama bunu amaçlayan bir cümle kurmuştu. Her neyse, bu yaptıklarıyla eşcinselleri, homofobiklerin gözünde çok daha kötü bir noktaya getirdiğine ve eşcinsellere daha fazla kin beslemelerine sebep olduğuna eminim. Böyle insanların derdi haktan, hukuktan yararlanmak değil de, sanki hırgür çıkartmak gibi geliyor bana. Yani yaptıklarıyla sadece kendisine zarar vermiyor.

Sonuç itibarıyla kendisine uygulanan işlemi sonuna kadar hak etti. Umarım ağır bir ceza alır.

"Eşcinsel değilim, eşcinsel insanların topluma kabul olmasını istiyorum ve bu yüzden böyleyim."
Benim de eşcinsellerle bir sorunum yok veya homofobik değilim ama destek olmak için de o hareketleri yapmıyorum sonuçta:) Ayrıca kanalında yok kürtlerin gururu yok kürtlerin sevdiği yemekler vb. paylaşımlar yapıyor. Ben kürt değilim fakat kürt vatandaşlarımız ve arkadaşlarımız bence bu durumdan rahatsızdır. Yani kürtlerin gururu sen olamazsın kusura bakma da:)

Çok iyi olmuş bu arkadaş gibi kişileri kimler izliyor çok merak ediyorum insanlar iyice aptallaşmaya başladı. Git gide beyinlerini kaybediyorlar.

Bu tip insanların kafadan çok ses çıkar çünkü içi boştur. Boş olan şeyden çok ses çıkar bildiğiniz üzre.
Eşcinsellik normal bir şeydir, bir insanın cinsel haz duyması zannedildiği gibi yalnızca "Karşı cins olması" şartına bağlı değildir. Bir erkek başka bir erkekten cinsel haz duyabilir veya bir kadın başka bir kadından. Normal değildir ancak bu olabilir, oldu diye de kimseye saygısızlık edilmemelidir.

Ancak bunun gibi insanlar olayı eşcinsellik boyutundan atlatıp travestiliğe çeviriyor :) Buraya kadar da sorun yok, inanın travestilere saygı duyan bir insanım. Bu cümleyi kurmam bile ilginç geldi bana ancak travestilere saygı duyuyorum; hormonal dengesizliği vardır - öyle hoşuna gidiyordur olmuştur, bir yorum yapamayız.

Asıl problem; gevşekliği - kadın gibi davranan erkekleri normalleştirmeye çalışan böyle terbiyesizlerde. Aynı şekilde erkek gibi davranan kızlarda - kadınlarda. Sokağa çıkıp 2 genci para karşılığı birbiri ile öpüştüren soysuzlarda - ahlaksızlarda.

Bu yüzden medeniyet adı altında böyle soysuz köpeklere saygı falan duymayın, başkalarına da saygı duyma ihtiyacı hissettirmeyin. Zira bunun gibi terbiyesizler 10 sene sonra toplum ahlakını darma duman ederler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı