Twitch'te haksız kazanç elde eden 40 şüpheli göz altına alındı

Çaldıkları binlerce dolarla şimdiye kadar çoktan yurt dışına kaçmışlardır diyordum ama demek ki kaçamamış hırsızlar :D
Umarım hak ettikleri cezayı alırlar.

İsim niye paylaşmıyorlar ben de bunu anlamıyorum.
Soruşturma devam ederken hedef gösterilmemeleri adına isim paylaşılmıyordur. Sonuçta bu gözaltı haberinde bulunan kişiler için mahkeme boyutunda başlarına ne geleceği henüz belli değil. İlerleyen safhalarda ad, soyad ve Twitch nick gibi bilgiler paylaşılabilir.

Soruşturma yavaş ilerliyor ama umarım haksız para kazananlar cezasını çeker. Hem net isimler açıklansa da bilmediklerimiz vs. varsa ona göre uzaklaştırsak.

Ben birkaç defa zorladım kendimi dedim bu kadar kitlesi olan bir platform vardır herhalde keyif verdiği yerler fakat her defasında sıkılıp 3-5 dakika sonra kapatıyorum. Birçok kişi de benle aynı fikirde sanırım.
Herkes kötü olduğunu belirtiyor fakat binlerce izlenme nereden geliyor anlamıyorum 😄 Bence en popüler yayın platformu ve yayın açan kişi sayısı fazla olduğu için kalitesiz içerikler göze batabiliyor. İşini güzel yapan kanalları bulursanız sıkılmadan izleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı