Twitter 13 yaş hatası nasıl düzeltilir?

Bu link üzerinden şikayetinizi yapınız.
Zaten form yollamisim .Baska yolu yokmu ?
Evet bu konuya da açıklık getireyim. 18 yaş girdikten sonra kendi gerçek doğum tarihinizi girmeye çalıştığınızda aradaki fark 13'ten düşük ise hesabınız tekrar kilitlenecektir.
Doğru olan kendi yaşınızı girmenizdir. 14 yaşında olsanız bile.
Ayrıca Twitter her ne kadar cinsel ve şiddet içerikli video ve paylaşımları kişiler için görünmez kılsa da bu kapanmayacak bir şey değil.
Bu yüzden 13 ve 13 yaş altı kesim için o yaşlarda zararlı içeriktir.
Merhaba,

Bu konuda hakkında hali hazırda devam eden açık bir bildiriminiz olduğunu fark ettik.

Yeni bir bildirim göndermeden önce, açık vak'anızı tamamlamamız gerekiyor. Sizden herhangi bir öne çıkan bilgi bekliyorsak, açık bildirim konusunda bizimle mümkün olan en kısa sürede temas kurduğunuzdan emin olun.

Yanıtları izlenmediği için lütfen bu e-postaya yanıt vermeyin.

Teşekkürler, twitterdan boyle mail geldi .Sizede boyle mail geldimi .yani acilirmi hesabim

Son düzenleme:
Zaten form yollamisim .Baska yolu yokmu ?

Merhaba,

Bu konuda hakkında hali hazırda devam eden açık bir bildiriminiz olduğunu fark ettik.

Yeni bir bildirim göndermeden önce, açık vak'anızı tamamlamamız gerekiyor. Sizden herhangi bir öne çıkan bilgi bekliyorsak, açık bildirim konusunda bizimle mümkün olan en kısa sürede temas kurduğunuzdan emin olun.

Yanıtları izlenmediği için lütfen bu e-postaya yanıt vermeyin.

Teşekkürler, twitterdan boyle mail geldi .Sizede boyle mail geldimi .yani acilirmi hesabim
Twitterdan böyle bir bildirim aldıysanız şu anki mailiniz incelenmektedir. Kimliğin size ait olması ve yaşınızın doğruluğu önemlidir. Özellikle de bu sorun profilinde hakkında kısmına yaşını yazanlarda meydana geliyor. Girdiğiniz yaş gerçek yaşınız ise 1 ay içerisinde geri dönüş yapılıyor. Farklı bir mail adresini yazarak deneyebilirsin.

Hocam benim hesap Instagram üzerinden kapatıldı. Şimdi genel olarak bakınca Profil Fotoğrafınız varsa ve kimlik fotoğrafı ile uyuşunda tabi Telefon numarası ve e postanın doğruluğu da önemli cevabı hızlı yazıyorlar. 11 gün kaldı

Twitterdan böyle bir bildirim aldıysanız şu anki mailiniz incelenmektedir. Kimliğin size ait olması ve yaşınızın doğruluğu önemlidir. Özellikle de bu sorun profilinde hakkında kısmına yaşını yazanlarda meydana geliyor. Girdiğiniz yaş gerçek yaşınız ise 1 ay içerisinde geri dönüş yapılıyor. Farklı bir mail adresini yazarak deneyebilirsin.
Nasil.?baska mail yazsam aciliyormu.Zahmet olmasa yazarmisniz?

Merhaba, hesabımı güvenlik gerekçesiyle doğum tarihini farklı seçerek açmıştım. Geçtiğimiz gün kendi doğum günümü seçmek için düzenledim ve hesabım 13 yaş ihlali nedeniyle kilitlendi. Kimliğimi gönderdim vs sonrasında hesabınızı geri alabilirsiniz maili geldi. Fakat hesaba girmeye çalışıyorum tekrar aynı hatayla karşılaşıyorum. Yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

Merhaba , Kasımın 3 nde Twittera doğum tarihimi ekleyince kilitlendi 13 yaşından önce hesabımı açtığım için.
20221110_193520.jpg

Benden istenildiği gibi kimliğimi gönderdim 1 gün sonra bana böyle eposta geldi.
20221110_193444.jpg

Hesabı açmak için tıkladığımda ise yine kimlik sayfasına gönderiyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.
20221110_193628.jpg

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı