Twitter hesabım kapandı

@HataVerenGuncelleme @sahinssahin54 Benim Twitter hesabı da 11-12 yıllık. Doğum tarihi ve ay farklı olması lazım hesabımda ve hiç değiştirmemiştim unuttuğum için, ileride bir sorun çıkar mı? Yoksa değiştirme sağlayayım mı, önemli mi o kadar? İleride itiraz için başvururken bu siz değilsiniz diye bir şey ile karşılaşır isem değiştirme sağlayayım şimdi. Siz böyle bir problem ile karşılaşmış mıydınız?

Son düzenleme:
@HataVerenGuncelleme @sahinssahin54 Benim Twitter hesabı da 11-12 yıllık. Doğum tarihi ve ay farklı olması lazım hesabımda ve hiç değiştirmemiştim unuttuğum için, ileride bir sorun çıkar mı? Yoksa değiştirme sağlayayım mı, önemli mi o kadar? Siz böyle bir problem ile karşılaşmış mıydınız?

Bir sorun yaşamadım kullanırken.

Bio'yu düzenlerken tarihte doğru olsun dedim. Birden hesap gitti. 1 ay içinde açılıyor değiştirirseniz.

Bir sorun yaşamadım kullanırken.

Bio'yu düzenlerken tarihte doğru olsun dedim. Birden hesap gitti. 1 ay içinde açılıyor değiştirirseniz.
Kalsın mı yani doğum tarihi? Ben zamanında öylesine bir tarih yazmıştım ama şimdi bu tarz kapanma olayı yaşar isem itiraz vs. gönderirken uyumsuzluk falan yaşar mıyım diye sormak istedim aslında.

Kalsın mı yani doğum tarihi? Ben zamanında öylesine bir tarih yazmıştım ama şimdi bu tarz kapanma olayı yaşar isem itiraz vs. gönderirken uyumsuzluk falan yaşar mıyım diye sormak istedim aslında.

Yok zaten doğum tarihini değiştirdiğiniz anda gidiyor hesap. Kapanırsa kimlik gönderip doğruluyorsunuz.

Yok zaten doğum tarihini değiştirdiğiniz anda gidiyor hesap. Kapanırsa kimlik gönderip doğruluyorsunuz.
Anladım, daha önce böyle tarih değiştirildiğinde hesabın kapanmasını duymamıştım. Kimlik göndermesine göndeririz de, böyle bir şey ile karşılaşırsak önlem olması adına işlem sağlayalım dedim.

Anladım, daha önce böyle tarih değiştirildiğinde hesabın kapanmasını duymamıştım. Kimlik göndermesine göndeririz de, böyle bir şey ile karşılaşırsak önlem olması adına işlem sağlayalım dedim.
Hesabı açtığınızda 13 yaştan büyükseniz doğum tarihini değişebilirsiniz ama küçükseniz kilitleniyor, en kötü yıla dokumadan ay ve günü değiştirmek.
Evet benimki de açıldı geçenlerde.
Bilgi verecektim en son 11'inde son etkinliği görünce yazmadım. İkimizede hayırlı olsun.
Hayırlısı olsun, bu kadar bekletmeleri biraz kötü de olsa değdi, beklemesine çok eski bir hesaptı. Bundan sonra tek şey dokunmamak oraya :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı