Twitter hesabım kapandı

10 yıllık hesabım kapandı. Sebebi hesap oluşturulduğu zaman 13 yaşından büyük değilmiş.

Bugün doğum tarihimi girdim ve böyle bir hata vererek hesabımı kapattılar.

Form şeklinde kimliğimi gönderdim. Açarlar mı?

Benim hesabımı çalmışlardı, kimseyle muhatap olamamıştım. Üstelik bilinmiş bir hesaptı. Apple Tweak paylaşımları yapardım. Şimdi daha iyiler çalışmalarında, üstüne düş alırsın.

Aynısı benim de başıma geldi komik bir durum :D. Sonradan açıyorlar merak etme.

Kaç günde açtılar sizinkini, kimlik attınız mı birde?

10 yıllık hesabım umarım kapatmazlar. :)
Benim hesabımı çalmışlardı, kimseyle muhatap olamamıştım. Üstelik bilinmiş bir hesaptı. Apple Tweak paylaşımları yapardım. Şimdi daha iyiler çalışmalarında, üstüne düş alırsın.
Kimlik atsaydınız çözerlerdi bence.

10 yıllık hesabım kapandı. Sebebi hesap oluşturulduğu zaman 13 yaşından büyük değilmiş.

Bugün doğum tarihimi girdim ve böyle bir hata vererek hesabımı kapattılar.

Form şeklinde kimliğimi gönderdim. Açarlar mı?
hocam bu konu hakkında birazdan konu açacağım ama size sorum şu kimlikleri twitere gönderdiğinizde sizlere case adlı bir mail geldi mi takip için ?

hocam bu konu hakkında birazdan konu açacağım ama size sorum şu kimlikleri twitere gönderdiğinizde sizlere case adlı bir mail geldi mi takip için ?

Evet "diğer adımı bekleyin" dedi en başta.

Az önce de "restorasyon aracına gidin" şeklinde mail geldi. Tabi anlamadım başka bir mail mi gelecek yoksa ben girince mi olacak.

Evet "diğer adımı bekleyin" dedi en başta.

Az önce de "restorasyon aracına gidin" şeklinde mail geldi. Tabi anlamadım başka bir mail mi gelecek yoksa ben girince mi olacak.
saçmalık valahhi saçmalık inanılır gibi değil bana herhangi bir mail gelmedi. size hayırlı olsun konuyu açıyorum şimdi ben 2 güne gelir hesap bekleyin hesabınıza girip

birde kaç gün içinde oldu bu bugün kapandı ama şimdide o mail mi geldi ?

saçmalık valahhi saçmalık inanılır gibi değil bana herhangi bir mail gelmedi. size hayırlı olsun konuyu açıyorum şimdi ben 2 güne gelir hesap bekleyin hesabınıza girip

birde kaç gün içinde oldu bu bugün kapandı ama şimdide o mail mi geldi ?

Sağolun hocam şu an açılmadı benim ki. Dediğiniz gibi 2 güne açılır umarım.

Ben konuyu açmadan önce kimlik attım bir mail geldi takip ediyoruz diye, az öncede restorasyon aracına gidin şeklinde mail geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı