Twitter kendi kendine tweet atıyor

KCihaN

Hectopat
Daha fazla  
Twitter hesabım kendi kendine bu şekil tweetler atıyor. Benim hiçbir şekilde haberim yok. Şifreyi kimseyle paylaşmadım ve başka bir yerden giriş yapıldı diye bildirim de gelmedi.

Ayrıca geçen hafta Instagram hesabım da kendi kendine birilerini takip etmişti. Onda da aynı şekil şifreyi paylaşmadım ve bildirim gelmedi. Şifreyi değiştirince düzeldi. Şifremi kimse bilmiyorken ve giriş yapılmadan bunları nasıl yapıyorlar?
1711712448895.png

Twitter hesabım kendi kendine bu şekil tweetler atıyor. Benim hiçbir şekilde haberim yok. Şifreyi kimseyle paylaşmadım ve başka bir yerden giriş yapıldı diye bildirim de gelmedi.

Ayrıca geçen hafta Instagram hesabım da kendi kendine birilerini takip etmişti. Onda da aynı şekil şifreyi paylaşmadım ve bildirim gelmedi. Şifreyi değiştirince düzeldi. Şifremi kimse bilmiyorken ve giriş yapılmadan bunları nasıl yapıyorlar?
Eki Görüntüle 2153461

Sana bildirim gitmeden hesabına girebiliyorlar. Şifreni aynı anda 2 sitede kullanıyorsan dikkat et. Bazen rastgele kişilerin de hesabını da çalabiliyorlar

Eki Görüntüle 2153461
İnsta ile birlikte gittiyse tüm şifrelerini değiştir bence. Bağlı hesaplar kısmında kimler giriş yapmış gösteriyor. Hatta bilgisayar da virüs falan olabilir onuda bir kontrol et. Senin yerinde olsam Mobil bankacılığa kadar değiştiririm.

Bağlı hesaplar kısmında sadece telefonum ve bilgisayarım gözüküyor. Bilgisayarı da bir tarayım bakim

Malwarebyte ile taradım 9 tane trojan virüs çıktı.

Son düzenleme:
Bağlı hesaplar kısmında sadece telefonum ve bilgisayarım gözüküyor. Bilgisayarı da bir tarayım bakim.

Malwarebyte ile taradım 9 tane trojan virüs çıktı.

Hocam forumda Kaspersky'ı çok öneriyorlar isterseniz bir onunla garanti olsun deneyin. Ama en sağlamı temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederim. Sizin bilgisayara şundan olmuş;

Dosya Ekleri

• hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 7
Yok hesabımla başka hiçbir yere giriş yapmadım.

Hem Instagram hem Twitter şifreleri değiştirdim iki aşamalı kimlik doğrulamasını da yaptım. Düzelir umarım.
TokenID patlamıştır.

Eki Görüntüle 2153461
Şifreni değiştir, giriş yapılan tüm yerlerden çıkış yapmasını sağla.
Windows kullanıyorsan eğer en son yüklediğin bilinmeyen veya crack olan programları gözden geçir.

Twitter'da bot spamları ne zaman atıldı ve atılmadan önce ne indirdin bilgisayarına onu gözden geçir.

Son tavsiyemde bağlı uygulamaları gözden geçir belki orasıyla da alakalıdır, geçmiş olsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı