Twitter Sürekli Telefon Numarası İstiyor

nosoverclock

Decapat
E-posta onaylı hesap açmama rağmen Twitter telefon numaramla onaylamam için zorluyor. Kaç hesap açtıysam durum hepsinde aynı. Hayır yani yapacağım birkaç sayfa takip etmek ve komik gönderilere gülmek bunun için neden telefon numaramı vereyim? Bu telefon doğrulama işlemini ByPass etmenin bir yolu var mı sayın okurlar?

Ben istemiyor diye biliyordum, telefondan baktım da numarayı hesaptan silebiliyorsunuz gibi duruyor.
2C6B8272-9193-44F5-8CDB-340ACAD82372.jpeg

Ben istemiyor diye biliyordum, telefondan baktım da numarayı hesaptan silebiliyorsunuz gibi duruyor. Eki Görüntüle 495941

Sildikten birkaç gün sonra tekrar istiyor. Sanki Twitter'da çok bir şey yapacağım ya alt tarafı biraz gezinip komik gönderilere bakmak, gündemi takip etmek vs. bunun için istenilen şarta bak onaylı E-posta açmak yetmiyor sanki. Çoğu Sosyal medya hesabım zaten telefon onaylı ama Twitter hesabı açmamdaki amaç kişisel hesap niteliğinde olmadığı için telefon numaramı vermek istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir deneyin.
Hepsini denedim en son sanal telefon numarası veren siteleri bile denedim hepsi ya önceden alınmış numaralar ya da çalışmıyor. İlla kişisel hesap açtıracak bu Twitter.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı