Twitter üzerinden gönderilen cinsel içerikli video yüzünden telefona virüs bulaşır mı?

GOLDYCK

Picopat
Daha fazla  
Twitter'da DM kutuma cinsel içerikli bir video göndermiş arkadaşım. Linkli bir video tıkladım Twitter medya playerından oynattı ama altında site açıldı, yüklenmeden kapattım. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmek virüs kalır mı?

Twitter'da DM kutuma cinsel içerikli bir video göndermiş arkadaşım. Linkli bir video tıkladım Twitter medya playerından oynattı ama altında site açıldı, yüklenmeden kapattım. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmek virüs kalır mı?

Yüklemediysen çerezleri kabul etmediysen nasıl bulaşsın virüs?

Herhangi birf dosya inmedi ve açmadıysanız sorun yok ortada.Google'da kontrol edin eğer sekme oradan açıldıysa bir uzantı v.s olmasın var ise kaldırın uzantıyı.

Herhangi birf dosya inmedi ve açmadıysanız sorun yok ortada.Google'da kontrol edin eğer sekme oradan açıldıysa bir uzantı v.s olmasın var ise kaldırın uzantıyı.

Telefonumdaki bilgilerime ulaşamazlar ise problem olmaz ama yine de şimdi Twitter da bazi normal videolar yüklenmiyor alakası var mıdır?

Yüklemediysen çerezleri kabul etmediysen nasıl bulaşsın virüs?

Hayır sayfa tam yüklenirken çıktım hemen

Geri
Yukarı