Twitter'a girince garip şeyler oluşuyor

İlk girdiğimde hiçbir hesaba girmeden ana sayfa kısmına girdim. VPN açıktı, daha sonra otomatikman değişik rastgele bir hesabı açtı. Hesabın adı şaka söylemiyorum İngilizceydi Google Çeviri ile çevirdiğimde kullanıcı adını kutsal gölge kelimesi çıktı ve hesaba giremedim ha bire kendiliğinden yenileniyordu Twitter sayfası. Bu arada şaka değil.

İlk girdiğimde hiçbir hesaba girmeden ana sayfa kısmına girdim. VPN açıktı, daha sonra otomatikman değişik rastgele bir hesabı açtı. Hesabın adı şaka söylemiyorum İngilizceydi Google Çeviri ile çevirdiğimde kullanıcı adını kutsal gölge kelimesi çıktı ve hesaba giremedim ha bire kendiliğinden yenileniyordu Twitter sayfası.
hocam büyük ihtimal vpn kaynaklı bir sorun biri ile ipniz karışmış olabilir biliyosunuz malum vpn rastegele veriyor problem ya twitterdan yada vpn den birileriyle çakışmış olabilirsiniz

biraz garip durum evet ama anlatamadım gibi :D

hocam büyük ihtimal vpn kaynaklı bir sorun biri ile ipniz karışmış olabilir biliyosunuz malum vpn rastegele veriyor problem ya twitterdan yada vpn den birileriyle çakışmış olabilirsiniz
Öyle düşünüyorum birkaç aydırdan beri ev internetimle Twitter'a erişim sağlayamadığım için VPN kullanıyorum, çok trajikomik bir olaydı ama yaşayınca ilk an titredim yani şakasız.

Öyle düşünüyorum birkaç aydırdan beri ev internetimle Twitter'a erişim sağlayamadığım için VPN kullanıyorum, çok trajikomik bir olaydı ama yaşayınca ilk an titredim yani şakasız.
hocam yani anlatınca garip bir durum harbiden bence vpn değiştirmek en mantıklısı olucak sizin için iyi akşamlar dilerim sorununuz çözülmüşse

Hocam büyük ihtimal VPN kaynaklı bir sorun biri ile ipniz karışmış olabilir biliyosunuz malum VPN rastegele veriyor problem ya Twitter'dan ya da VPN'den birileriyle çakışmış olabilirsiniz

Biraz garip durum evet ama anlatamadım gibi :D

Gerçekten ürkütücüydü çıkan hesaba ilk an giremedim zaten ha bire yenileniyordu sayfa linkteki kullanıcı adı da holly vs. Vs. Gibi şeylerdi

hocam yani anlatınca garip bir durum harbiden bence vpn değiştirmek en mantıklısı olucak sizin için iyi akşamlar dilerim sorununuz çözülmüşse
Teşekkürler ☺️

Geri
Yukarı