Twitter’a Türkiye’den erişim kısıtlaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1894951982022185613-gbjfu-yhs.png

Bu bukete bak bi. Her buket farklı renklerle donatılmış. İnsan da sensin. Böyle olmalısın sen. Her görüşe (P*K, F*TÖ ve D*KP/C dışında) saygı duyacaksın.
Hiçbir şekilde saygı duymayacağım görüşler ve insanlar var. Kimse kimseye de zorla saygı duymak zorunda değil.

4 vpn denedim giremiyorum girebileceğim vpn önerisi beni alıntılayarak paylaşabilir misiniz?

Hiçbir şekilde saygı duymayacağım görüşler ve insanlar var. Kimse kimseye de zorla saygı duymak zorunda değil.
Zorlamıyorum. Sadece tavsiye ediyorum. Uygularsanız uygulayın, uygulamazsanız, bana ne. Umrumda değil. Sadece söylüyorum.

Hocam, sarılar siyasal islamcıymış beni dinsiz ilan etti kellemi istiyor. Pembeler apolitikmiş. Bir tek kırmızıları sevdim.
O söylediklerin, radikal politikçiler. Tıpkı sizin gibi. O siyasal islamcılarıda fanatiklikten kurtarabilir miyim bilmiyorum. Onlar dini alet ediyorlar.

Hocam, sarılar siyasal islamcıymış beni dinsiz ilan etti kellemi istiyor. Pembeler apolitikmiş. Bir tek kırmızıları sevdim.
Benim Profil fotom neden Atatürk? Çünkü ben Atatürk Milliyetçisiyim. Atatürkçüler her görüşe saygı duyar. Emperyalistlere geçit vermez. Sabırlı olur. Ülkemizi tehdit eden sorunları çözmek için uğraşır.

Elon Musk, Türkiye'de Twitter'ın kısıtlanma sebebini anlamak için çalışmalara başladıklarını söyledi. Biz 20 senedir anlayamadık daha.

Ayrıca ben sosyalistim. Ulusalcıyım. Siyasal İslamcıları ben de sevmem zaten.

Elon Musk, Türkiye'de Twitter'ın kısıtlanma sebebini anlamak için çalışmalara başladıklarını söyledi. Biz 20 senedir anlayamadık daha.
Ancak neden Doğu Perinçek haberi atarken saygı duymadığınızı anladım. Sizler siyaset fanatiklerisiniz. Devlet Bahçeli ve Doğu Perinçekten ikisini seçsem, Doğu Perinçek'i seçerdim. Tabii hataları olmuştur elbet(Ap* ile görüşmesi ama ona teslim ol demek istedi) ama o soytarı falan değil, siyasetçi. Devrimci ruhlu siyasetçi. Bunu anlarsan deprem konusunda da siyasete karıştırmazsın.

@cinar_yasarrr Hocam katılıyor musunuz?

Son düzenleme:
Ayrıca ben sosyalistim. Ulusalcıyım. Siyasal islamcıları ben de sevmem zaten.

Ancak neden doğu perinçek haberi atarken saygı duymadığınızı anladım. Sizler siyaset fanatiklerisiniz. Devlet bahçeli ve doğu perinçekten ikisini seçsem, doğu perinçek'i seçerdim. Tabii hataları olmuştur elbet(ap* ile görüşmesi ama ona teslim ol demek istedi) ama o soytarı falan değil, siyasetçi. Devrimci ruhlu siyasetçi. Bunu anlarsan deprem konusunda da siyasete karıştırmazsın.

Hocam bu saniye doğu perinçek haberi nedir? Bahçeliyi hiç sevmem perinçek kötülemedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı