Twitter'da açılan "#ertelemedeğiliptalistiyoruz" 2 milyona yaklaştı

Hocam kalabalık olacak. Tembellik olabilir fakat bu sorunda var.
Anlamıyorlar şu Covid'in gerçek olduğunu."Aynen tweeter'da gördüm bir adam diyor ki çalışmadınız şimdi iptal istiyorsunuz. Allah akıl fikir versin.Empati yapamıyor herhelde düşünebiliyormusunuz Covid oluyorsunuz sınav olurken herkese bulaştırıyorsunuz Covid'i anneniz babanız veya her hangi bir yakınınız ölüyor Covid'ten şimdi o bireyin psikolojisi nasıl yerine gelecek bunu düşünmüyor aptal'lar.Zaten AVM konusu tamamen yalan bakalım o mu geziyormuş AVM'de biz mi?Tenis kursum var aylardır gidemiyorum piano kursum var aylardır gidemiyorum.Sitede bisikletle turluyorum anca artık haraket etmemekten bacaklarım ağrıyor."

Ne zaman hatırlamıyorum ama, biri "Okullar açılırsa çocukların en fazla 1%'i ölür demişti".
Dr. Öz demişti onu. Ama o Amerika içindi.
Galiba bizim okul herkesi tek bir yerde sınav yapmayı amaçlıyor. Her sınıf aynı anda girmeyecek ama. 9-10-11-12'lerin her birinin 200'ün üstünde nüfusa sahip. Aynı anda 2 sınıfında sınav olacağı saatlerde ne olur bilemiyorum.

Son düzenleme:
Kaçış yok. :)

1614062921101.png

Dr. Öz demişti onu. Ama o Amerika içindi.
Galiba bizim okul herkesi tek bir yerde sınav yapmayı amaçlıyor. Her sınıf aynı anda girmeyecek ama. 9-10-11-12'lerin her birinin 200'ün üstünde nüfusa sahip. Aynı anda 2 sınıfında sınav olacağı saatlerde ne olur bilemiyorum.
Hah!

Covid durumunda haklısınız ama bazıları bir tarafının rahatlığından dolayı istemiyor.
Öyle olanlarda var gerçekten zor durumda olup eğitime girememiş sınava girse kalabalık ailesine bulaştıracak binlerce çocuk var.
Bunu ayırt etmek zor. O yüzden herkesin yararına bir karar verilmeli. Ama bu karar ne olacak? 6 gün içerisinde göreceğiz.
Sanırım bugün karar çıkacak.

Geri
Yukarı