Twitter'da #sınavagelmiyorum hashtagi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gitmeyen gitmesin dersten kalacak onlar. Kimse de gel diye yalvarmıyor zaten. Yine milletçe sınavdan kaçmak için bahaneler peşindeyiz. Evet virüs anlamında kötü ama sınav yapılmasın mantığı çok saçma. Biz sınav olmuştuk. Boşuna mı oldum ben?

Hocam elektrik kesildi sınava gelemedim

Kaçıyorlar, canlı dersden bir şey anlamıyoruz bahane değil, öğrenebileceğin bir sürü kaynak var, tabii imkanı olmayanların durumu başka. Fakat sağlık açısından güzel değil yine de.

Madem sınav yapacaklardı keşke okulları hiç kapatmasalardı en azından yüksek not alma ihtimalimiz olurdu.

Sınav olacaksa online olsun kimse temas etmez ve virüs sorunu da olmaz. Ama daha önce sınav olanların da ilk sınavları iptal edilip onlarda sınav olacak. Yoksa 1-2 konu ile 1 dönemin konuları eşit mi sayılacak?

Dedemde şeker ve tansiyon var. Yürüyememeye başladı hastalıkları aniden arttı. Akciğerinde tanımlanamayan bir şey tespit edilmiş. (sigara içiyor kanserden şüpheleniyoruz) Adam düz yürüyemiyor biz bakıyoruz. Bağışıklığı o kadar düşük ki ayak serçe parmağını bir ara sehpaya vurmuştu, ayağının neredeyse %20si morardı. Kısaca dedem son günlerini yaşıyor. Ben bu sınava gidip bir virüs kaparsam ve bu virüs dedeme bulaşırsa kendimi asla affetmeyeceğim. Başka söze gerek yok bence...

Sınav olacaksa online olsun kimse temas etmez. Ama daha önce sınav olanların da ilk sınavları iptal edilip onlarda sınav olacak. Yoksa 1-2 konu ile 1 dönemin konuları eşit mi sayılacak?
Online olursa kopya çekme ihtimalimiz var. Ya olcaz ya da hiç olmayacaz.

Sınav olacaksa online olsun kimse temas etmez ve virüs sorunu da olmaz. Ama daha önce sınav olanların da ilk sınavları iptal edilip onlarda sınav olacak. Yoksa 1-2 konu ile 1 dönemin konuları eşit mi sayılacak?
Kopya çok olur öyle olursa öyle bir şey yapmazlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı