Twrp 6 ve 7 hatası

arkadaşlar ilgilendiğiniz içi nteşekkür ederim. bu xda sitesindeki romlar 9500 değilde 9505 falan filan gibi yurt dışı cihazlar için olduğunu anladım sauths arkadaşında dediği gib tr olunca ja3gxx gibi bir kod olması lazım romda. buna bağlı olarak o sekilde araştırma yapıp android 7.1 remix rom indirdim kurdum çalıştı.
ama sesde biraz sorun var. lolipopda da vardı ancak bu daha kötü. anlamadığım kitkatda ahize sıfır sorun seklinde calışan cihaz lolipopda neden ahizede bazı kişilerde sorun yapıyor. sanki mekanikleşme var sesde.
roma gelince çok özelleştirme var ancak batarya biraz hızlı akıyor sensörler çalışmamasına ragmen.
s4 ü s4 yapan benim gözümde sensörler. işim olunca biri aradığında elimi üstünde gezdiriyorum teli açıp sesi dışarı veriyordu yada boşda gezdirince saat i mesajı arayanı gösteriyordu. kulağıma koyunca kişiyi arıyordu falan filan bu romda yok yok bi tek bunlar yok :) olacak iş değil ha. program falan aradım ama bulamadım sensörlerle alakalı bir durum. bu sebeplerle orjinal 5 lolipop a gececegim sanırım. sizinde az başınızı agrıttım hakkıınızı helal edin yardımlarınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı