TWRP System İMG Yüklenmiyor

TWRP ile Stock ROM'da yüklenebilir. Yanlış bilgi vermeyin.
Yeni cihazları bilmiyorum ama eski cihazlarda Custom Recovery ile yüklendiğini hiç görmedim.
Yapılabiliyorsa bile bu şekilde hata alma olasılığı daha fazla değil mi?
TWRP'den kurulmuyor hocam. System IMG diye bir kurulum yok.
Hocam siz ne indirdiniz tam olarak?
Hangi Custom ROM?
Link atabilir misiniz? :D

Yeni cihazları bilmiyorum ama eski cihazlarda Custom Recovery ile yüklendiğini hiç görmedim.
Yapılabiliyorsa bile bu şekilde hata alma olasılığı daha fazla değil mi?
Hayır değil. TWRP (ve her Recovery, Bootloader sistem) kendisini her açılışta RAM belleğe aktarır. Bu yüzden depolamaya bağımlı bir modül çalışmaz ve istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz, taa ki yeniden başlatana kadar.

TWRP'den kurulmuyor hocam System.img diye bir kurulum yok.
TWRP'de olmamasının sebebi dediğim gibi. Cihazınıza TWRP portlayan elemanın tabloya onu eklemeyi unutmuş olması. İsterseniz kendiniz bu desteği Recovery imajınızı düzenleyerek ekleyebilirsiniz.

SM-J200F için TWRP'yi bu dosyayı kullanarak mı yüklediniz cihazınıza?
Ekleme:

Şu iki ROM'u kullanabilirsin tahminimce. Hades yazılımını tavsiye ederim. Arkadaşım corsicanu hazırlıyor o taban Hades yazılımını. Ve mümkün olduğu kadar mükemmelleştirip paylaşır yazılımlarını.

Ayrıca TWRP ile stock ROM yüklenmez. Yanlış bilgi vermeyiniz.
Bu konu tartışılır. Ben de yüklendiğini görmedim. Yeni modeller hakkında derin bilgim yok.

Stock ROM bilgisayar olmadan kurulamaz. Yanlış bilgi vermeyin.
Stock Recovery üzerinden yüklenir demedim.
Benim bildiğim Stock Recovery yüklendikten sonra bilgisayar üzerinden Stock ROM flashlanabilir. Bildiğimin aksini de gördüm aslında. Stock Recovery üzerinden Stock ROM yüklenebiliyordu bazı modellerde.
Her modelde aynı kurallar geçerli değilmiş demek ki.

Stock Recovery üzerinden yüklenir demedim.
Benim bildiğim Stock Recovery yüklendikten sonra bilgisayar üzerinden Stock ROM flashlanabilir. Bildiğimin aksini de gördüm aslında. Stock Recovery üzerinden Stock ROM yüklenebiliyordu bazı modellerde.
Her modelde aynı kurallar geçerli değilmiş demek ki.
Zaten stock rom yüklendiğinde TWRP kalkıyor.

Zip uzantılı dosyayı klasöre çıkartmamanız gerekiyor. Olduğu gibi .zip halinde TWRP'den flashlamalısınız.
Tabii öncesinde wipe data vs. yapmayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı