TWRP System İMG Yüklenmiyor

TWRP'de olmamasının sebebi dediğim gibi. Cihazınıza TWRP portlayan elemanın tabloya onu eklemeyi unutmuş olması. İsterseniz kendiniz bu desteği Recovery imajınızı düzenleyerek ekleyebilirsiniz.

Bu dosyayı TWRP ile mi download mod ile mi flashlayayım?

Şu iki ROM'u kullanabilirsin tahminimce. Hades yazılımını tavsiye ederim. Arkadaşım corsicanu hazırlıyor o taban hades yazılımını. Ve mümkün olduğu kadar mükemmelleştirip paylaşır yazılımlarını.

ROM deniyorum zaten şu aralar hocam 2. roma bakarım.
Sizin cihazınız için olduğuna emin misiniz?

Yorumlarda sanırım çalışıyor denmişti kendi telefonumda MIUI denemek istiyorum da.
YouTube Kaynak

Kernel değiştirme ile de uğraşacaksınız ve MIUI 12 telefonunuzda yavaş çalışır. Değmez bile, ek olarak bu ROM'u nereden aldınız?

Tam model numaranıza uyuyor mu?
MIUI veya iOS ROM yok mu hiç? :(
J2 gibi telefona portladıklarını sanmıyorum. Portlasalar bile ya çalışmayan bir şey oluyor, ya da yavaş oluyor.

Ayrıca TWRP ile stock rom yüklenmez. Yanlış bilgi vermeyiniz.
Çatır çatır yüklenir. Bilmeden işkembeden yorum yapmayın.
Buradaki ROM'un içindeki img dosyasını.
Sen Treble ROM yüklemeye çalışıyorsun. Cihazının Treble ağacı ve vendor dizini mevcut değil. Bu ROM'u boot edemezsin. Ayrıca senin cihazın armv7 tabanlı yani 32 bit destekli iken yüklemeye çalıştığın yazılım armv8 yani 64 bit destekli bir yazılım. Yine boot edemezsin.
Bu dosyayı TWRP ile mi download mod ile mi flashlayayım?
Attığım TAR dosyası Odin modu ile yüklenmeye hazır halde zaten. İsterseniz içindeki "recovery.img" dosyasını telefona atıp direkt olarak IMG yükleme menüsü üzerinden Recovery hedefini seçerek yükleyebilirsin.

Bana soracak olursan Odin modu ile yüklemek daha kolay ve tembel işi. :)
Yorumlarda sanırım çalışıyor denmişti kendi telefonumda MIUI denemek istiyorum da.
YouTube Kaynak
Dediğim gibi GSI yazılımlar Treble için hazırlanmış "vendor" gerektirmekte. Cihazınıza hazırlanmış bir "vendor" yok. Onunla uğraşacak geliştirici de yok açık konuşmak gerekirse.
Sadece Micromax A311 için Full iOS vardı.
Tam bir iOS ROM olamaz. En fazla arayüzü benzetirler. Aynı çakma iPhone XX model cihazlar gibi. :)

Çatır çatır yüklenir. Bilmeden işkembeden yorum yapmayın.
Asıl sen bilmeden yorum yapma. Kaynak göster yazmakla olmuyor.
1-TWRP ile stock rom yüklenemez. Nedeni ise stock rom kurulduğunda TWRP silinir.
2-Onlarca telefona stock rom kurdum. Bir kere bile TWRP ile kurmadım. Zaten kurulamaz.
3-Stock romlar zip halinde değil.
4-Sadece 1 yol var o da önceden alınmış yedek ile stock rom kurulur. Onda da zaten stock recovery gelmez.
Cahil insan forumda çok fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı