TX yüksek performanslı termal macun alınır mı?

Ahmet Ulaş

Hectopat
Makaleler
1
TX marka 1, 5 gram termal macununu aldım 22 TL ve kargo + kapıda ödeme bedava. 1.93W/m-k değerleri var TX marka 1,5 gram termal macunun 0.8W/m-k değerleri olan Cooler Master HTK-002 macunundan sıcaklık olarak kaç derece oynar?

Son düzenleyen: Moderatör:
İdare eder, zaten bütçeniz çok yokmuş. Eğer bütçeniz yeter ise, iade edip. Artic Mx-4 2019 2 Gr veya 4 Gr almanızı öneririm, hatta direkt 4 Gr olanını alın. Kargo dahil 45 TL tutacaktır, kullanım açıcısından her 6 ayda bir macunu yenileseniz en azından 3 yıl kullanabilirsiniz.

Maksimum 10 diye düşünüyorum. O kadar olmayadabilir. Ve evet, bu fiyata çok daha iyi performans veren Arctic MX4 varken bu alınmaz. Yılda bir değiştirmeniz yeterli, 7 yıl boyunca iletkenliğini koruyacağı garantisi var. Sizi çoook uzın süre götürür.

Bunu almayı düşündüm önceden kullandım'da ama Türkiye'deki satıcılar ben aldıgım zaman 30 lira'idi.
Şu an 50 lira +kargo ve 8gr'idi şu an biraz pahalı geldi gözüme çünkü sistemim o kadar iyi değil ekran kartım 55 derecenin üzerini görmüyor ve termal macunu hiç yok işlemcide termal macunlu halini bilmiyorum şu an uhu gibi olmuş ama şu an sadece Google açık 50-70 derece arasında yenilediğim zaman eminimki 50've o sayıların altına düşeceğini tahmin ediyorum.
Eğer memnun olmazsam artic MX4 2gr alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı