Type-C çıkışlı kulaklığı telefonda kullanmak

Deneyelim bakalım. Olur inşallah.
Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum arkadaşlar. Dünden beri bakıyorum bulamadım.
Bir ara içimden " kendi beceriksizliğimden bulamıyorum kesin " diyordum, gerçekten böyle bir şey yokmuş sanırım. Buradan tüm firmalara isyan ediyorum. :D Sevgiler , saygılar.
Eğer Ses kartlı falan ise kulaklık düz 3.5mm ile tanımayabilir. USB den OTG ye çevirince tanıyabilir.

Eğer Ses kartlı falan ise kulaklık düz 3.5mm ile tanımayabilir. USB den OTG ye çevirince tanıyabilir.
Hocam senin yorumu arada atlamışım, kusura bakma. Her iki türlüsünü denerim. Olmaz ise de yapacak bir şey yok. Zaten bir de direk 3.5mm takamıyoruz. Sorunun tüm kaynağı o...

Hocam senin yorumu arada atlamışım, kusura bakma. Her iki türlüsünü denerim. Olmaz ise de yapacak bir şey yok. Zaten bir de direk 3.5mm takamıyoruz. Sorunun tüm kaynağı o...
Düz telefon kulaklığı gibi ise olur 3.5mm değilse olmayacaktır büyük ihtimalle ama en masrafsızı USB den OTG ye hem telefon yeni sürüm işletim sistemi ise tanıyacaktır.

Satayım Xiaomi Mi 6, 1600 TL :d
Teşekkür ederim xD ben telefonum ile mutluyum.Bir de böyle yaramazlıklar yapmasa haha
Düz telefon kulaklığı gibi ise olur 3.5mm değilse olmayacaktır büyük ihtimalle ama en masrafsızı USB den OTG ye hem telefon yeni sürüm işletim sistemi ise tanıyacaktır.
Yani şimdi marka model yazmak hoşuma gitmiyor, hava yapıyormuş gibi olmasın diye. Ama dediğiniz şeyi karşılıyordur diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• sku_463897_1.jpg
    sku_463897_1.jpg
    17,2 KB · Görüntüleme: 203
  • usb-c-type-c-female-to-usb-3-male-connector-adapter.jpg
    usb-c-type-c-female-to-usb-3-male-connector-adapter.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 283
Bu ürünler olabilir mi?

Bu ürünler olabilir mi?
Bunların ikisi , benim konuyu açarken beraberinde " bu değil " dediğim parçalar. Aynısı :p

Geri
Yukarı