Type-C çıkışlı kulaklığı telefonda kullanmak

Veya telefon için ucuza bir kulak içi kulaklık alsan.
Bunu hali hazırda 3 kere yaptım. Dolar kurunu göz önüne alırsak eğer en dandik kulaklık bile 60-100 TL arası yapıyor. 4-5 ay içinde 3 kulaklık aldım bu fiyat aralıklarında ve sebebini anlamadığım bir sorundan dolayı sürekli olarak kablo kopma sorunu yaşadım. 3.5mm jack girişine tel bile sardım üstüne şu spreyli yapıştırıcılardan sıktım yok arkadaş. Sürekli o kısımda bir sorun çıktı. BT kulaklık almayı düşündüm ama onlarda pilleri düzgün olan biraz pahalı. " işten yeni çıkartıldığım için alamadım"
idareli olmak lazım artık .d

Hocam, bence sen bu işe girme çünkü bu kulaklık zaten üst seviye bir kulaklık. ASUS type-c bağlantıya sahip kulaklıklarında kutu içeriğine 3.5mm jack dönüştürücüsü normalde koyuyor. Eğer ki koymadıysa ben pek çalışacağını düşünmüyorum. Ayrıca bu kulaklığının bass'ının yüksek olması ve aydınlatmaya sahip olmasından dolayı yüksek güç çekeceği çıkarımını yapabiliriz.

Tabi ki söylediklerimin tamamı tahmin üzerine. 3.5 mm jack'ın ne kadar güç verdiğini veya kulaklığının güç tüketimini bilmeden yazıyorum. Eğer ki bunları öğrenebilirsen daha doğru bir sonuca varabilirsin.

Bende ümidi tamamen kestim zaten. O yüzden parçaların siparişini falan da iptal ettim. 11.11 indirimleri ile artık uygun bir BT kulaklık bakarım. Sağolasın sende yorumların için))

Hocam sağolasın link için ama ben bu kulaklıkla ilgili araştırmamda dün bir videoya denk geldim. Technopat'a ait.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda 3.5 mm kablo'da koymayı unutmamışlar diyor abimiz. Ama benim kutuda bu çıkmamıştı ve bu yüzden bende kulaklığı satın aldığım yere yazdım durumu belirttim. Cevap bekliyorum.

ben bilgisayarda ses ve mic olarak kullanıyorum yeni yaptım işinizi çözebilir

Dosya Ekleri

• IMAG2695.jpg
    IMAG2695.jpg
    868,6 KB · Görüntüleme: 78
Hocalarım kafayı yiyeceğim ya, ben bu Type-C kulaklığı hiçbir şekilde kullanamayacak mıyım ? :(
Type-C'den Type-A dönüştürücü aldım, bilgisayarda denemek için fakat sonuç nafile. Bunun üzerine Type-A'dan 3.5mm Jack aldım yine işe yaramadı, cidden üzülüyorum. Kulaklığın sesi çok iyi fakat hiçbir yerde kullanamadım, arkadaşımın telefonunda hariç.

Hocalarım kafayı yiyeceğim ya, ben bu Type-C kulaklığı hiçbir şekilde kullanamayacak mıyım ? :(
Type-C'den Type-A dönüştürücü aldım, bilgisayarda denemek için fakat sonuç nafile. Bunun üzerine Type-A'dan 3.5mm Jack aldım yine işe yaramadı, cidden üzülüyorum. Kulaklığın sesi çok iyi fakat hiçbir yerde kullanamadım, arkadaşımın telefonunda hariç.

bende kulaklığı satın aldığım yere yazdım durumu belirttim. Cevap bekliyorum.

Bu cevap gelmedi mi merak ettim.

Kulaklık marka ve modeli ne, belki ürün açıklamalarında görsellerinde vs bir detay yakalanabilir.

Geri
Yukarı