Type-C to 3.5 mm jak Dönüştürücü Önerisi

Makaleler
1
Yer
Ankara
30 TL bütçe ile Type-C girişini 3.5 mm jak girişine dönüştüren bir aparat arıyorum, bilindik birkaç e-ticaret sayfasındaki ürünlere baktım ama çoğunun yorumları hiç iç açıcı değil. Ek olarak, bütçeyi aşmama değeceğini düşündüğünüz ürünler varsa da belirtebilirsiniz. Tabii, 30 TL'den daha ucuz bir ürün varsa ne âlâ.

30 TL bütçe ile Type-C girişini 3.5 mm jak girişine dönüştüren bir aparat arıyorum, bilindik birkaç e-ticaret sayfasındaki ürünlere baktım ama çoğunun yorumları hiç iç açıcı değil. Ek olarak, bütçeyi aşmama değeceğini düşündüğünüz ürünler varsa da belirtebilirsiniz. Tabii, 30 TL'den daha ucuz bir ürün varsa ne âlâ.
30 TL'den ne çıkar ki? Öyle Apple kalitesi falan beklemeyin.

Bir ihtimal daha fazla verip adamakıllı bir şey almak istersiniz.

30 TL'den ne çıkar ki? Öyle Apple kalitesi falan beklemeyin.
Hayır, yani o kadar bir beklentim yok ama bana ufacık bir ürüne de 100 TL vermek saçma geldiğinden bu fiyat aralığında bir ürün bakıyordum.

Satıcılarına pek güvenemedim, teşekkürler.

Bu iki ürünü görmüştüm; Baseus markalı ürünün satıcısından, Ugreen markalı ürünün de yorumlarından dolayı tereddüt etmiştim. Şu durumda Ugreen markalı ürün daha cazip duruyor.

Hayır, yani o kadar bir beklentim yok ama bana ufacık bir ürüne de 100 TL vermek saçma geldiğinden bu fiyat aralığında bir ürün bakıyordum.

Satıcılarına pek güvenemedim, teşekkürler.

Bu iki ürünü görmüştüm; baseus markalı ürünün satıcısından, ugreen markalı ürünün de yorumlarından dolayı tereddüt etmiştim. Şu durumda ugreen markalı ürün daha cazip duruyor.

Merak ettim de ne aldınız bende de S20 FE varda herkes yorumlarda aldım calismiyor falan yorumlar yapıyor kararsız kaldim.

Geri
Yukarı