Type-C to DP ile 240 Hz alınabilir mi?

Mete36611

Yoctopat
Daha fazla  
Monitör
Lenovo R25f240 Hz
Laptopumda DisplayPort girişi yok o yüzden bunu bir dönüştürücü Type-C to DP ile yapmak istiyorum. Monitörüm 240 Hz ben Type-C to DP ile bağlasam 240 Hz yenileme hızı alır mıyım?

Bilmediğim için söylüyorum kusura bakmayın monitörüm 240 hz ama nasıl 360 hz alabilyorum

360 Hz alırsınız demedim. 360Hz bile alırsınız dedim. Port direkt DP 1.4 desteğine sahip olduğu için bu bağlantı seçeneği yüksek bant genişliğine sahip. Yani FHD’de 360Hz bile alırsınız monitörüz destekledikten sonra. Üründe de 4K 60Hz - 2K 165Hz yazmasının sebebi bu. Bant genişliğini göstermek. FHD’de 240Hz vermek bu bağlantı genişliğine sahip bir port için çocuk oyuncağı.

Anladım çok teşekkür ederim dediğim gibi çok bilmiyorum yani 240 hz yenileme hızı alabilceğim çok teşekkür ederim. Yine çok teşekkür ederim bu arada zamanını çalmış oldum iyi günler dilerim Monitörümde bu destekler dimi Amazon.com.tr

Anladım çok teşekkür ederim dediğim gibi çok bilmiyorum yani 240 hz yenileme hızı alabilceğim çok teşekkür ederim. Yine çok teşekkür ederim bu arada zamanını çalmış oldum iyi günler dilerim Monitörümde bu destekler dimi Amazon.com.tr

Evet sorun olmaz. Hayırlı olsun şimdiden.

Yani bilgisayarı alalıda daha1 sene oluyor nerdeyse olmaması garip yine de teşekkürler hDMI ile bağlandığım zamanda en falza 144 alıyorum dimi

Her type c portu görüntü aktarma yeteneğine sahip değil. DP desteğine sahip olması gerekiyor. Bu modelde üretici sitesinde type-c portu için DP ibaresi yok.
Peki HDMI 2.1 ile 240 hz alabilir miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı