TYT AYT için hoca önerisi

lolcunorman

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba bu sene çektiğim sıkıntılardan dolayı YKS'ye girmeyeceğim seneye gireceğim ve okul yerine YouTube'dan izleyip öğrenmek istiyorum bana tavsiye ettiğiniz TYT ve AYT hocaları var mı? Sayısalciyim.

Matematik olarak Rehber Matematik'ten anlıyorum ben genelde Mert Hoca öneriyorlar ancak bilemiyorum, ikisine de bakın.

Sınava bu sene de gir. 3 milyonuncu olsan bile önemli değil sınav heyecanını deneyimlemen önemli.
Ayrıca çözemediğin soruları sorabileceğin birileri olması önemli o yüzden tamamen izole olma okul ya da dershaneden.

Kimya için kimya adası, biyoloji için selin hoca biyoloji. Bu arada hoca demeyin lütfen, öğretmen gibi güzelim Türkçe bir kelime varken.

Bende öyle düşünüyorum,+dershanede çok yoruluyorum eve gelince test cozesim gelmiyor.

Bunu her gün yaşıyorum işte, bugün de gittim hiçbir şey öğrenmedim geldi geleli PC de takılıyorum duşa falan girdim, akşam yemeğinden sonra da hiç çalışamam.
Hafta sonlarında falan daha fazla ders çalışıyorum konu tekrarı yapıyorum, dershane benim için şu an sadece engel, zaman kaybı ve para kaybı.

Yeni konular

Geri
Yukarı