TYT denemesinde hiçbir şey çözememek zeka geriliği belirtisi olabilir mi?

Arkadaşlar sorum yukarıda 1 aydır ders çalışıyor olmama rağmen TYT denemelerinde hiçbir şey yapamıyorum. Zeka geriliği olabilir mi? Geçen yıl sınavda 2M yapmıştım.
Elbette hayır bozuk bir sistemde iyi bir sıralama yapamamak sadece verimli çalışmadığınızı gösterir.

Yanlış çalışıyorsundur. Zeki olsan da olmasan da bir süreden sonra yaparsın. Zeki adam 1 ayda yapar zeki olmayan 6 ayda. Doğru çalışmayla çabalamaya devam edersen mutlaka yaparsın.

Yanlış çalışıyorsundur. Zeki olsan da olmasan da bir süreden sonra yaparsın. Zeki adam 1 ayda yapar zeki olmayan 6 ayda. Doğru çalışmayla çabalamaya devam edersen mutlaka yaparsın.

Çevremdekiler zeki bir insan olduğumu ama derslere fazla çalışmadığımı söylüyor ama ben aptal gibi hissediyorum hocam. 1 aydır çalışıyor olmama rağmen netlerin artmamasında bir gariplik var. 15-20 net anca geliyor şu an.

Kaç ki netlerin?
20 net yapıyorsan okuduğunu anlamıyorsun büyük ihtimal. Kitap okumak çok etkili olurdu fakat 5 ay kala çok etki etmez gibi. Paragraf çözmen lazım sürekli. Matematik için de cebiri halledebilirsin zor bir şey yok burada.

Arkadaşlar sorum yukarıda 1 aydır ders çalışıyor olmama rağmen TYT denemelerinde hiçbir şey yapamıyorum. Zeka geriliği olabilir mi? Geçen yıl sınavda 2M yapmıştım.
1 ay çalıştın fakat mühim olan 1 ay boyunca çalışmış olmak değil, 1 ay boyunca neyi nasıl ve ne kadar çalıştığındır.

Yeni konular

Geri
Yukarı