Derslerden hiçbir şey anlamıyorum

Berke_ Bayram

Femtopat
Yer
CoD MW5 te Ghost la Price ı kurtarıyor.
Daha fazla  
Arkadaşlar derslerimden hiçbir şey anlamıyorum. Mesela matematikte hoca bana soru soruyor ama ben tıkanıyorum, cevap veremiyorum. Derslerimin hepsine de girmeye çalışıyorum elimden geldiği kadarıyla ama hiçbir şey anlamıyorum derslerden. Bu da benim moralimi bozuyor ileride iyi bir meslek edinemeyeceğim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar derslerimden hiçbir şey anlamıyorum. Mesela matematikte hoca bana soru soruyor ama ben tıkanıyorum, cevap veremiyorum. Derslerimin hepsine de girmeye çalışıyorum elimden geldiği kadarıyla ama hiçbir şey anlamıyorum derslerden. Bu da benim moralimi bozuyor ileride iyi bir meslek edinemeyeceğim için.
Maalesef uzaktan eğitim'de normal.

K
Kaçıncı sınıfsın ve hangi derslerde zorlanıyorsun?

Yaş kaç yardımcı olabilirim.

Eğer imkanın varsa özel ders alabilirsin ya da yazın dershaneler var matematiği halletmeye çalış fen inkilap konuları 8'dekine hiç benzemiyor ama matematik aynısı neredeyse matamatiğin üzerine yoğunlaş 8'de rahat edersin diğer dersler için canını sıkmaya değmez lise sınavında çıkmıyor 7.sınıf konuları.

ileride iyi bir meslek edinemeyeceğim için.
Ders anlayıp anlamamayı buna göre yargılamak doğru olmaz. Onun dışında belki hocanız anlatamıyor olabilir, YouTube üzerindeki kanalları da deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı