TYT Geometri Önerisi

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba. Geometri'den bilgim çok az. Temel atmak için ve kendimi geliştirmek için bir kitap almak istiyorum. Hoca EİS yayınları soru bankası al dedi de onu zaten derste işlemek için alacağım. Başka bir kitap daha almak istiyorım. Bulduğum kitaplar şunlar:
• Antrenmanlarla Geometri 1 (Sorduğum kişiler bu kitpa çok kolay, kendini geliştiremezsin diyorlar. Matematiğini çözdüm ilkokul matematiği gibiydi.)
• Şenol Hoca Alıştırmalarla Geometri Sıfırdan Başla. (Bu kitabın da Matematiğinin İlk Adımını çözmüştüm. Çok güzel bir kitaptı. Temelim onun sayesinde arttı hatta.)
• Bilgi Sarmalı Geometri Soru Bankası
• Üç Dört Beş Geometri (Bunun da Matematiği var bende orta-zor seviye. Geometri de nasıl yaparım bilmiyorum.)

Sizin de başka önerdiğiniz kitaplar varsa, önerirseniz sevinirim. Aklıma bu kitaplar geldi de sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eis alsıysan senol hoca ve antrenmanlarla geo yu almana gerek yok bence. 345 3D Bilgi sarmal Metin iyi diye biliyorum. Ben de bilgi sarmal çözmüştüm gayet memnun kaldım.Gerektiğinde orta gerektiğinde zor sağlam soruları vardı bence yeterli bir kitaptı.
Edit: Temelin yoksa bir tık ağır gelebilir ben eisten sonra çözersin diye dedim

Eis alsıysan senol hoca ve antrenmanlarla geo yu almana gerek yok bence. 345 3D Bilgi sarmal Metin iyi diye biliyorum. Ben de bilgi sarmal çözmüştüm gayet memnun kaldım.Gerektiğinde orta gerektiğinde zor sağlam soruları vardı bence yeterli bir kitaptı.
Edit: Temelin yoksa bir tık ağır gelebilir ben eisten sonra çözersin diye dedim
Eis almadım. Derslerde kullanmak için alacağım. Ayriyeten hergün çözmek için alacağım. Eis'i ben yapmayacağım hocayla yapacağız yani. Onun haricinde antreman mı şenol hoca mı iyi başlangıç için ?

Geri
Yukarı