TYT için kaynak önerisi

Tam da böyle bir şey lazımdı hocam, çok teşekkür ederim. Bayram harçlıkları ile hemen sipariş edeceğim. Şimdiden bayramınız mübarek olsun.
Rica ederim, size de ve herkese hayırlı bayramlar.

@Measterpo da yeri geldiğinde nasıl canlı bir ortam olduğunu görmüş oldu. 👌

Herkese hayırlı bayramlar.
@Measterpo da yeri geldiğinde nasıl canlı bir ortam olduğunu görmüş oldu. 👌
Benim açtığım konular kimsenin ilgisini çekmemişti o zaman. Bu konuda gerçekten çok yardımcı olundu.

Arkadaşlar konu dışı ama bir soru daha sormak istiyorum, kitaplar en ucuz kitapsec sitesinde, bu site güvenilir mi bilginiz var mı? İnternetten baktığım kadarıyla güvenilir sanırım, alışveriş yapan var mı aranızda?

Kardeşim bilgi sarmal her konuda çok iyi kesinlikle dene mat olarak 345 yayını aldım çok kolay çıktı problemleri iyi bir ama çap problemler kitabı daha iyi Türkçe olarak paragrafda limit öneririm ilk tercihtir ama kesinlike testokulun TYT kitaplarını alma doğru soruları yok neredeyse.
kardeşim bilgi sarmal her konuda çok iyi kesinlikle dene mat olarak 345 yayını aldım çok kolay çıktı problemleri iyi bi ama çap problemler kitabı daha iyi türkçe olarak paragrafda limit öneririm ilk tercihtir ama kesinlike testokulun tyt kitaplarını alma doğru soruları yok neredeyse

Arkadaşlar konu dışı ama bir soru daha sormak istiyorum, kitaplar en ucuz kitapsec sitesinde, bu site güvenilir mi bilginiz var mı? İnternetten baktığım kadarıyla güvenilir sanırım, alışveriş yapan var mı aranızda?
Yapmıştım, bir sıkıntı çıkmadı.
345 TYT matematik kesin çözülmeli mi? Karekök 0 da birkaç konum kaldı. 2-3 haftaya yeni yayın alacağım da kararsız kaldım.
TYT sınav tarzına alışmak için çok iyi kaynak ama siz bir kaynak bitirmişsiniz bile. O yüzden daha zor olan Bilgi Sarmal yayınlarına da bakabilirsiniz.

345 TYT matematik kesin çözülmeli mi? Karekök 0 da birkaç konum kaldı. 2-3 haftaya yeni yayın alacağım da kararsız kaldım.
kardeşim emin ol aldım ama sadece konu sonunda ösym tarzında soruları ve problemlerini çözdüm çok kolay değmez kesinlikle ilk kitap için olabilir

Türkçe için Limit öneririm ama zordur, ilk kitap olarak çözme bence. Matematikte ilk kitap olarak 345 veya Karekök gibi yeni nesil sorusu az olan bir kaynak tavsiye ederim ki konuları tekrar etmiş olursun, daha sonra Acil alabilirsin. Geometri için de aynı şekilde ilk kitap olarak yeni nesil olmayan ama orta-zor seviyede bir kaynak çözmeni tavsiye ederim, sonrasında Acil geometri tek başına yeter sana. Sosyal için hiç kaynak almadım, yalnızca evde ve dershanede kısaca üzerinden geçtik konuların ve yeterli olmuştu. Konuları bitirdikten sonra sadece branş denemesi çözebilirsin bence. Fizikte 345 iyidir, her türlü soru var içerisinde. Kimya ve biyolojide ise çok beğendiğim bir kaynak olmadı, o yüzden yazmıyorum.

Güvenilirdir. Hep oradan alışveriş yaparım. Hatta ücretsiz deneme sınavları ile ders notları da bulunuyor. Bayram indirimi de gelirse kaçırmamak lazım.

Çözülmeli kesinlikle. Ben Karekök 0'ı 10. sınıfta çözmüştüm, keşke kafam olsaydı da üzerine 345 çözseydim diyorum. Kesinlikle çözün.

Güvenilirdir. Hep oradan alışveriş yaparım. Hatta ücretsiz deneme sınavları ile ders notları da bulunuyor. Bayram indirimi de gelirse kaçırmamak lazım.
Hocam bir sepet oluşturuyorum, bazı ürünlerin başlıklarında 2021 yazıyor, ben 2023`te gireceğim sınava. Müfredat değişimi söz konusu olmaz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı