TYT için şimdi çalınmaya başlanırsa başarılı olunur mu?

@Anunswin, teşekkür ederim. Bilgim doğrultusunda yardımcı olmaya çalışıyorum, istediğin netler çok yüksek netler değil. Çalışmaya devam et sadece. Bırakma.

Şu an çalışmaktayım zaten hocam. Şimdi başka bir sorun gördüm ama oda bir gün de dersin zor bitmesi akşama kadar konuyu bitirmeye çalıştığım için akşam soru çözemiyorum ertesi günde programım da başka ders olduğu için ertesi gün de olmuyor.

Buna ayıracak zamanım da pek yok ne yapacağım bilmiyorum ne yapsam bir sorun çıkıyor benim de kafam karıştı.

Son düzenleme:
Şu an çalışmaktayım zaten hocam. Şimdi başka bir sorun gördüm ama oda bir gün de dersin zor bitmesi akşama kadar konuyu bitirmeye çalıştığım için akşam soru çözemiyorum ertesi günde programım da başka ders olduğu için ertesi gün de olmuyor.

Buna ayıracak zamanım da pek yok ne yapacağım bilmiyorum ne yapsam bir sorun çıkıyor benim de kafam karıştı.
Ben de şuan aynı durumdayım.
Meslek Lisesi Bilişim mezunuyum hedefim bilgisayar mühendisliği (4 yıllık), geçen sene staj vardı ondan dolayı pek çalışamadım bu sene de eh işte yine de kötüyüm ben de kalan 4,5 ayda bir şeyler yapmak istiyorum.

Bu sorunla ben de karşı karşıyayım. Programını nasıl yaptın fotoğrafını atabilir misin buraya, merak açısından soruyorum acaba nasıl diye. Bende program bile yok of :)

Bu arada bilişim mezunuyum demişsin büyük ihtimal meslek lisesisin o yüzden MTOK ile 4 yıllık üniversitelere normalden daha az netle girebilirsin.

1643393930475.png

]

Ben de şu an aynı durumdayım.
Meslek lisesi bilişim mezunuyum hedefim bilgisayar mühendisliği (4 yıllık), geçen sene staj vardı ondan dolayı pek çalışamadım bu sene de eh işte yine de kötüyüm ben de kalan 4,5 ayda bir şeyler yapmak istiyorum.

Bu sorunla ben de karşı karşıyayım. Programını nasıl yaptın fotoğrafını atabilir misin buraya, merak açısından soruyorum acaba nasıl diye. Bende program bile yok of :)

Bu arada bilişim mezunuyum demişsin büyük ihtimal meslek lisesisin o yüzden mtok ile 4 yıllık üniversitelere normalden daha az netle girebilirsin.

Eki Görüntüle 1286313

AYT çalışmıyorum programı da çalışma odam 2021 4 ay da TYT bitirme programı var oradan konuları buldum ona göre çalışıyorum. Konuları kendim her hafta derliyorum ona uymaya çalışıyorum.

İyiymiş ben de seninle aynı fikirdeyim ama ABD de kuzen eksik sadece :). Ya zaten ben de elimden geleni yapacağım artık neresi gelirse. Aslında hedefimiz üniversite ötesinde olduğu için bizim için sıkıntı yok gibi. Yapacağımız işler kendini geliştirmeyle alakalı olduğu için sınav işini pek de kasmamak lazım diye düşünüyorum, bizim açımızdan en azından. Başarılar dilerim şimdiden, her şey gönlünce olsun.

Bu arada eğer şirket kurarsanız kuzeninle beni de çağırırsın artık çalışmaya :)

Yeni konular

Geri
Yukarı