TYT İçin yaz kampı önerisi

HallyON

Centipat
Daha fazla  
Önümüzdeki dönem 12'yim bu yazı da boş geçmek istemiyorum TYT'yi bitireceğim. TYT mat, geo ve fen dersleri için kamp önerisi istiyorum.

Mat Kampı (Kolay)=Rehber Mat güzel gibi duruyor yeni sezonu iyi yapmışlar gibi.
Geo Kampı (Kolat)= Yine Rehber Mat ın bir hocayla birleşip yaptığı iyi gibi.
Dil Bilgisi Kampı= Eyüp Hoca aklımda + paragraf soru bankası.
Fizik Kampı= Henüz araştırmadım.

Bu yukarıdakiler iyi mi değilse öneriniz var mı?

Matematik kampı için SML Hoca ve Mert Hoca'yı öneririm. Kolay kitap arıyorsanız Aktif ve ENS'ye bakabilirsiniz.

Geometri için Aktif, ardından 345 çözmek yeterli.

Düzenleme: kanal olarak Kenan Kara'yı öneririm.

Dil Bilgisi ve Edebiyat için Rüştü Hoca ideal. Taktiklerle Türkçe ve Edebiyat kitaplarını aldım, kısa kısa notlarla konuyu pekiştiriyorsunuz. Detaylı isterseniz Limit'in el kitapları da var.

Paragraf soru bankası için:

Kolay-Orta seviye için Hız ve Renk.
Orta seviye için 345 Sıfır Risk
Orta-Zor seviye için Apotemi ve Limit Kronometre öneririm. Ben Apotemi ve 345 çözdüm, çok güzel kaynaklar ikisi de.

Bu yaz sadece TYT matematik, geometri ve türkçe derslerine odaklanmanızı öneririm, FKB yıl içinde de halledilir.

Son düzenleme:
Mat: Mert hoca.
Geo: Kenan kara.
Fiz: VIP fizik.
Kim: Benim hocam.
Biyor: Dr. Biyoloji.
Türkçe: Rüştü hoca.
- - -
Öylesine öneriler değildir.

Mert hocaya bakacağım ama bu sene rehber mat iyi gibi geldi aklım o tarafta kalıyor hep mert hocayı araştırdıktan sonra karar vereceğim.

Matematik kampı için sml hoca ve mert Hoca'yı öneririm. Kolay kitap arıyorsanız aktif ve Ens'ye bakabilirsiniz.

Geometri için aktif, ardından 345 çözmek yeterli.

Düzenleme: Kanal olarak kenan Kara'yı öneririm.

Dil bilgisi ve edebiyat için rüştü hoca ideal. Taktiklerle Türkçe ve edebiyat kitaplarını aldım, kısa kısa notlarla konuyu pekiştiriyorsunuz. Detaylı isterseniz Limit'in el kitapları da var.

Kolay-orta seviye için hız ve renk.
Orta seviye için 345 sıfır risk.
Orta-zor seviye için apotemi ve limit kronometre öneririm. Ben apotemi ve 345 çözdüm, çok güzel kaynaklar ikisi de.

Bu yaz sadece TYT matematik, geometri ve Türkçe derslerine odaklanmanızı öneririm, FKB yıl içinde de halledilir.

345 sıfır risk aklımdaydı zaten onu alacağım. Matematikte de yine mert hocaya bakıp karar vereceğim önerileriniz için teşekkürler.

1688313563940.png

Matematik kampı için sml hoca ve mert Hoca'yı öneririm. Kolay kitap arıyorsanız aktif ve Ens'ye bakabilirsiniz.

Geometri için aktif, ardından 345 çözmek yeterli.

Düzenleme: Kanal olarak kenan Kara'yı öneririm.

Dil bilgisi ve edebiyat için rüştü hoca ideal. Taktiklerle Türkçe ve edebiyat kitaplarını aldım, kısa kısa notlarla konuyu pekiştiriyorsunuz. Detaylı isterseniz Limit'in el kitapları da var.

Kolay-orta seviye için hız ve renk.
Orta seviye için 345 sıfır risk
Orta-zor seviye için apotemi ve limit kronometre öneririm. Ben apotemi ve 345 çözdüm, çok güzel kaynaklar ikisi de.

Bu yaz sadece TYT matematik, geometri ve Türkçe derslerine odaklanmanızı öneririm, FKB yıl içinde de halledilir.

Dediğiniz kitap bu değil mi?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı