TYT Matematik için hangi kitaba başlanmalı?

eminallen

Hectopat
@eminallen, öğrencisini ticari kaynak olarak gören hocayla hiçbir şekilde ilgilenmemenizi tavsiye ederim. Kadir gümüş bey sizi üzmeyecektir, kadir beyden dinleyebilirsiniz.

Hocam hazır cevap verdiniz bir şey soracağım bu sene sınava gireceğim ve matematiğimin temeli zayıf olduğu için aktif matematik ile başladım. Sizce bu kitabın bitiminde TYT ilk 12 konu kampına mi baslamaliyim yoksa direkt TYT kampina mi?

Ben 345 ile başladım sonrasında 3D aldım ama 3D biraz zor geldi. Bence bir tane kolay, iki tane orta, bir tane de zor seviye kitap ile yıl bitirilebilir. Elindeki kitapla birlikte iki tane orta seviye kitap al o iki kitabı da bitirdikten sonra zor seviye kitap alabilirsin. Tabi kolay kitabı bitirdikten sonra denemeler de çözmen gerek.

AYT matemstik için aralik sonu ocak gibi baslamak gec olur mu?

Ben 345 ile başladım sonrasında 3D aldım ama 3D biraz zor geldi. Bence bir tane kolay, iki tane orta, bir tane de zor seviye kitap ile yıl bitirilebilir. Elindeki kitapla birlikte iki tane orta seviye kitap al o iki kitabı da bitirdikten sonra zor seviye kitap alabilirsin. Tabii kolay kitabı bitirdikten sonra denemeler de çözmen gerek.

Aslında gecen seneden matematigin ilaci acil var fakat kolay kaynak diye biliyorum 345'ten sonrasi belki Bilgi Sarmal bakarim.

Geri
Yukarı