TYT matematik netleri nasıl artırılır?

İlaç temel seviye bir kitap rm ile temel seviyeyi geçersiniz o yüzden orta seviye bir kitaba yönelin, bilgi sarmala.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende apotemi var gayet güzel bir kitap bs den sonra alabilirsiniz.
Anladım şimdi rm ile kampı bitirip sonrasında bilgi sarmalı alıyrorum. Çok teşekkür ederim kral. Umarım bu 3 ay gibi bir sürede matematikten güzel bir net sayısı alırım.

Problemler kampına gir, sayılardan net çıkan konuları öğren, üçgenleri, mantık ve kümeleri öğren.
Bu konular mükemmelleştirirsen en az 20 net yaparsın.

1710372373441.png

Sence temeli olmayana göre bunlardan hangileri iyileştirilebilir problemler dışında?
Problemlerden önceki her şeyi yapabilirsin sonra da mantık, kümeler, veri, olasılık, geometri, geri kalan permütasyon, kombinasyon, fonksiyon,polinom daha zor 4 işlemden fazla istiyor. (aslında zor değiller ama kısa sürede bunlar daha kolay yapılabilir.)

Problemlerden önceki her şeyi yapabilirsin sonra da mantık, kümeler, veri, olasılık, geometri, geri kalan permütasyon, kombinasyon, fonksiyon,polinom daha zor 4 işlemden fazla istiyor. (aslında zor değiller ama kısa sürede bunlar daha kolay yapılabilir.)
Teşekkür ederim hocam gerçekten çok makbule geçti. Problemlerden önceki konular için elimde mert hocanın tyt kitabı mevcut. Konu olarak oradan çalışsam soruları da internetten çözsem olur mu?

Rehber matematiğin sıfırdan problemler uygun mu? Kampı var. Dört işlem bilen birisi olarak yapabilir miyim problemleri, sıfırdan başlarsam?

Yok kral, ben gram bilmiyorum; o derece, o yüzden sormak istedim. Zaten, ne yapabilirim diye, varsa önerin, beklerim.

Yani, bu konular 3 ayda bir 10 net falan getirir mi kral? Emin misin? Güzel çalışmayla birlikte.

1 ayda bile getirir ben de şu an 29'a kadar çıktım TYT'de 2-3 hafta problemler ve temel kavramlar çalıştım 15-20 net arasından bayağı bir etkisi oldu.

1 ayda bile getirir ben de şu an 29'a kadar çıktım TYT'de 2-3 hafta problemler ve temel kavramlar çalıştım 15-20 net arasından bayağı bir etkisi oldu.
Hocam ben daha TYT'ye geçmedim. Sıfırım yani. 4 işlem dışında bir şey bilmiyorum. Kamptan devam ediyorum siz de benim gibi miydiniz? Yani 15 20 net diyorsunuz ama sizin temeliniz vardır sanırım. Benim gibi temeli olmayana ne önerebilirsin.

Hocam ben daha TYT'ye geçmedim. Sıfırım yani. 4 işlem dışında bir şey bilmiyorum. Kamptan devam ediyorum siz de benim gibi miydiniz? Yani 15 20 net diyorsunuz ama sizin temeliniz vardır sanırım. Benim gibi temeli olmayana ne önerebilirsin.

Evet benim temelim az uz vardı ama supara TYT matematik kitabını almanı ve Tunç Kurt Rehber Matematik matematiğin Güler Yüzü ve Mert hocanın TYT kamp videolarini öneririm. Daha basit bir kaynak da alabilirsin ilk aklıma gelen Supara oldu.

Evet benim temelim az uz vardı ama supara TYT matematik kitabını almanı ve Tunç Kurt Rehber Matematik matematiğin Güler Yüzü ve Mert hocanın TYT kamp videolarini öneririm. Daha basit bir kaynak da alabilirsin ilk aklıma gelen Supara oldu.
Supara tam olarak ne kitabı oluyor? Rehber matematiğin sıfırdan problemler kampı mevcut iyi midir o kamp?

Yeni konular

Geri
Yukarı