TYT Matematik netlerim düşük

Mert hoca kötü demedim :D Sadece Benim Hocam daha ekonomik anlatıyor demek istedim. Bu adamları alandan biliyorum ben. Henüz ders videosu başlamadan hangi saniyede ne söyleyecekleri bile planlı. Ders notunu aç ve takip et. Orada yazanları kelimesi kelimesine derste geçiriyorlar. Boşa vakit harcamıyorlar. Bu yüzden Benim Hocamı seviyorum :)
Valla hocam arkadaşın konusuydu ama benim bile fikrim değişti. Kötü dediniz demedim sadece arkadaşa seçenek sunmak açısından. İki hoca da iyi hocalar sadece rehber mat önermiyorum pek.

Mert hoca kötü demedim :D sadece benim hocam daha ekonomik anlatıyor demek istedim. Bu adamları alandan biliyorum ben. Henüz ders videosu başlamadan hangi saniyede ne söyleyecekleri bile planlı. Boşa vakit harcamıyorlar. Bu yüzden benim hocamı seviyorum :)

Rehber matematik çok ideal bence. Hem 49 gün, hem dersler uzun değil. Çok sayıda ve uzun ders videosu izlemek yerine daha çok soru çözebilir.

Siz neden rehber matematiği önermiyorsunuz?
Ben neredeyse bütün matematik hocalarını izlemişimdir. Rehber Matematik çok üzerinden geçerek anlatıyordu. Önemli yerlerin yeterince üzerinde durmuyordu. Videolarında bu yüzden kısa olduğunu düşünüyorum. Temeli olan biri için iyi olabilir fakat 0 dan temel atan biri için uygun olduğunu düşünmüyorum.

Bence önemli yerlerin yeterince üstünde durmuyor. Tabii ki bu benim görüşüm.

Mert hocayı izlerken ben bunalıyordum. Bazı dersler 1.30 saat sürüyor, 70 günlük kamp için 110 video izlemen gerekiyor. Ama evet haklısınız gerçekten ayrıntılı bir kamp. Ama gene de sırf bunun için iki kat uzun sürecek bir kamp bana pek mantıklı gelmiyor. Yanlışlarını soru çözerek de öğrenebilir diye düşünüyorum bende

Mert hocayı izlerken ben bunalıyordum. Bazı dersler 1.30 saat sürüyor, 70 günlük kamp için 110 video izlemen gerekiyor. Ama evet haklısınız gerçekten ayrıntılı bir kamp. Ama gene de sırf bunun için iki kat uzun sürecek bir kamp bana pek mantıklı gelmiyor. Yanlışlarını soru çözerek de öğrenebilir diye düşünüyorum bende
Hocam mert hoca en zor soru tipine göre hazırlıyor. Sınavda çıkandan bile zor olanı anlatıyor bazen. Bu sayede sınava girdiğinizde çoğunu rahatlıkla çözüyorsunuz eğer kampı tam verimle bitirdiyseniz. Bu yüzden derece öğrencileri hep Mert Hoca yı öneriyor genelde. Ama tabii ki herkes aynı hocadan anlayacak diye bir şey yok.

Geri
Yukarı