TYT matematikte 30+ net yapmak

Yardim53

Decapat
Daha fazla  
Dostlar merhaba, okulu açığa almadığımdan bu sene hiç çalışamadım sınava 12.sınıf bitti ve mezuna bırakacağım. Şimdi size sormak istediğim bir şey var karakök yayınlarının matematik 0'ını aldım ve 100. sayfadayım tahmini 1-1.5 aya bitiririm bunu bitirdikten sonra hangi yayınları almam lazım? Bana yardımcı olur musunuz en aşa 28+ net üzeri yapmam lazım matematikten.

Matematikten öyle 30 net üstünü hadi çalışayım yok kitap bitireyim diyerek yapamazsınız. Çalıştığınız konuyu anlayıp sindirmeniz gerek. Çalıştığım konuyu derinlemesine anlıyorum ve sorularını çözebiliyorum diyorsanız 345 ile başlayıp 3D ve Barış Çelenk ile yolunuza devam edebilirsiniz.

Dostlar merhaba, okulu açığa almadığımdan bu sene hiç çalışamadım
Bu sene yoklama alınsa bile gitmeyebiliyordunuz. Neden gittiniz ki?
sınava 12.sınıf bitti ve mezuna bırakacağım. Şimdi size sormak istediğim bir şey var karakök yayınlarının matematik 0'ını aldım ve 100. sayfadayım tahmini 1-1.5 aya bitiririm bunu bitirdikten sonra hangi yayınları almam lazım? Bana yardımcı olur musunuz en aşa 28+ net üzeri yapmam lazım matematikten.
Şuanki net aralığınız nedir? Karekök 0 çözmeyin bence ne geometrsini ne matematiğini. Aldım, kullanmadım. TYT matematik için TYT matematik 345 öneririm. TYT Matematik konularını ve soru tarzları için kendinizi geliştirebileceğiniz bir kaynak. Onun dışında ''Hiç problem değil'' ve ardından ''Bilgi Sarmal Problemler'' soru banaksını çözmenizi öneririm. Bu 3 kaynağı adamakıllı bitirdikten sonra netiniz min 25 üzerinde olacağının garantisini veriyorum. Tabii ki bunun yanında geometriyi de halletmeniz gerek ne de olsa TYT Matematiğin çeyreği geometri. Bunun içinde önerebileceğim tek kaynak ''Bilgi sarmal TYT-AYT geometri soru bankası'' olacaktır. Bunu bitirirseniz yeterli olacaktır. Sonrasında deneme çözersiniz.
TYT matematik konuları ve problem ayrıdır. her iksinden de kaynakların çözülmesi gerektiğini düşünüyorum.

Matematikten öyle 30 net üstünü hadi çalışayım yok kitap bitireyim diyerek yapamazsınız. Çalıştığınız konuyu anlayıp sindirmeniz gerek. Çalıştığım konuyu derinlemesine anlıyorum ve sorularını çözebiliyorum diyorsanız 345 ile başlayıp 3D ve Barış Çelenk ile yolunuza devam edebilirsiniz.
TYT matematik yazarak öğrenilmez. AYT için tartışılabilinir. en iyi soru çözülerek öğrenilir.

Şu anki net aralığınız nedir? Karekök 0 çözmeyin bence ne geometrsini ne matematiğini. Aldım, kullanmadım. TYT matematik için TYT matematik 345 öneririm. TYT matematik konularını ve soru tarzları için kendinizi geliştirebileceğiniz bir kaynak. Onun dışında "hiç problem değil" ve ardından "bilgi sarmal problemler" soru banaksını çözmenizi öneririm. Bu 3 kaynağı adamakıllı bitirdikten sonra netinizmin 25 üzerinde olacağının garantisini veriyorum. Tabii ki bunun yanında geometriyi de halletmeniz gerek ne de olsa TYT matematiğin çeyreği geometri. Bunun içinde önerebileceğim tek kaynak "bilgi sarmal TYT-AYT geometri soru bankası" olacaktır. Bunu bitirirseniz yeterli olacaktır. Sonrasında deneme çözersiniz.
TYT matematik konuları ve problem ayrıdır. Her iksinden de kaynakların çözülmesi gerektiğini düşünüyorum.

TYT matematik yazarak öğrenilmez. AYT için tartışılabilinir. En iyi soru çözülerek öğrenilir.

Dostum öyle bir aile kafa tipine sahibim ki bizimkilere yalan konuşuyorum okula herkes gidiyor dersler anlatılıyor ya kafayı yiyeceğim daha bir şey demek istemiyorum arada bir gitmiyordum diretiyordum o günler çalışıyordum evde ama okula gidip geldiğimden çok yorgun olduğumdan bakamadım yani sene boyunca.

Şu anki net aralığınız nedir? Karekök 0 çözmeyin bence ne geometrsini ne matematiğini. Aldım, kullanmadım. TYT matematik için TYT matematik 345 öneririm. TYT matematik konularını ve soru tarzları için kendinizi geliştirebileceğiniz bir kaynak. Onun dışında "hiç problem değil" ve ardından "bilgi sarmal problemler" soru banaksını çözmenizi öneririm. Bu 3 kaynağı adamakıllı bitirdikten sonra netinizmin 25 üzerinde olacağının garantisini veriyorum. Tabii ki bunun yanında geometriyi de halletmeniz gerek ne de olsa TYT matematiğin çeyreği geometri. Bunun içinde önerebileceğim tek kaynak "bilgi sarmal TYT-AYT geometri soru bankası" olacaktır. Bunu bitirirseniz yeterli olacaktır. Sonrasında deneme çözersiniz.
TYT matematik konuları ve problem ayrıdır. Her iksinden de kaynakların çözülmesi gerektiğini düşünüyorum.

TYT matematik yazarak öğrenilmez. AYT için tartışılabilinir. En iyi soru çözülerek öğrenilir.

Teşekkür ederim bu arada kanka bu dediklerinin hepsini yapacağım.

Dostum öyle bir aile kafa tipine sahibim ki bizimkilere yalan konuşuyorum okula herkes gidiyor dersler anlatılıyor ya kafayı yiyeceğim daha bir şey demek istemiyorum arada bir gitmiyordum diretiyordum o günler çalışıyordum evde ama okula gidip geldiğimden çok yorgun olduğumdan bakamadım yani sene boyunca.
Tamam mezuna kaldınız, önünüzde koskaca bir sene var. Halledebilirsiniz ancak kaynak seçimi önemli. Doğru kaynak seçimiyle bir yere gelinebilir.

Geri
Yukarı