TYT netlerimi nasıl arttırabilirim?

Konuları düzgünce bitirmelisiniz. 40 nete çıkmak için yapılabilecek tek şey. Temel seviye kaynaklarınız varsa biraz daha zor kaynaklar alın.

Hocam bugün bilgisayarı kaldırdım. 2 hafta sonra MSÜ var. YKS'de yaklaşıyor sizce yetişir mi? (bugün 2 saat çalıştım.) Yarından itibaren her gün 4 saat çalışacağım.

Hocam çok basit düzenli paragraf çöz sosyal konularını bitir ve deneme çöz sadece Türkçe-sosyalden 50 net çıkartabilirsin.

Ben olsam öncelikle sosyalden zorlardım şansımı, yapılabilir olduğunu düşünüyorum yanına ise matematikten özellikle problemlere kadar olan konuları iyi bir çalışma ile yapabilirsiniz son olarak da türkçeden paragraf ve cümlede anlam sorularından ekleseniz rahat 40 net olur.

Hocam bugün bilgisayarı kaldırdım. 2 hafta sonra MSÜ var. YKS'de yaklaşıyor sizce yetişir mi? (bugün 2 saat çalıştım.) Yarından itibaren her gün 4 saat çalışacağım.
Şu anda kaç yapıyorsunuz? Ayrıca ne kadar konu bitti?

Bence azıcık yüklenin derslere. Sınav Haziran'da zaten. O 4'ü 6-7'ye çıkartmaya çalışın zamanla.

2 hafta zamanınız kaldıysa 4 saatle sınırlandırmayın kendinizi, her gün 3 4 saat çalışıp üstüne her gün deneme çözün.

Sorunuzun cevabı ise deneme çözmek.

En basitinden Türkçe ile olur bu.

Teşekkür ederim ilk önce Türkçeyi halledeceğim.(şu an 10 net yapıyorum.)

2 hafta zamanınız kaldıysa 4 saatle sınırlandırmayın kendinizi, her gün 3 4 saat çalışıp üstüne her gün deneme çözün.

Sorunuzun cevabı ise deneme çözmek.

Hocam zaten yorulana kadar çalışacağım.

Şu anda kaç yapıyorsunuz? Ayrıca ne kadar konu bitti?

Bence azıcık yüklenin derslere. Sınav Haziran'da zaten. O 4'ü 6-7'ye çıkartmaya çalışın zamanla.

Şu an genel olarak en son olan Özdebir denemesinde 20 net yapmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı