TYT paragraf kitap önerisi

1LoLCu1

Hectopat
Daha fazla  
Şu an elimde "345 0 risk paragraf" var ama çözüyorum günde 40 soru kadar çözüyorum ve hiç paragraf netlerimde artış görmedim o yüzden daha temelden kitap almak istiyorum önerebileceğiniz kaynak var mı? Konu anlatımlı video çözümlü olursa güzel olur. Bir de paragraf nasıl çözülür hakkında güzel bir video atabilirseniz.

Hocam o kitaplar varsa bence başka bir kitaba gerek yok, garip gelebilir ancak size önerim kendinizle konuşmak cisimlerle kafanızda konuşmak ayrıca günlerin üstünüzdeki yükü yüzünden anlama yeteneğinizde de zedelenme olur fakat gördüğünüz her şeyi metin gibi betimlerseniz eninde sonunda anlarsınız.

Şu an elimde "345 0 risk paragraf" var ama çözüyorum günde 40 soru kadar çözüyorum ve hiç paragraf netlerimde artış görmedim o yüzden daha temelden kitap almak istiyorum önerebileceğiniz kaynak var mı? Konu anlatımlı video çözümlü olursa güzel olur. Bir de paragraf nasıl çözülür hakkında güzel bir video atabilirseniz.

Elinizdeki kitap gayet güzel ama illa bir şey alayım diyorsanız Paragraf'ın ritmi alabilirsiniz.

Paragraf çoğu kişinin takıldığı nokta değildir, genelde takıldığınız yerler paragraf dışındaki yazım hataları, cümlenin ögeleri, başlık bulma gibi kısımlar.

Paragraf çözmek değil genel olarak metin okumada sıkıntım var şu an 11. sınıfım hayatımda neredeyse hiç denebilecek kadar az kitap okudum o yüzden metin okuma anlamada sorun yaşıyorum kitap okumayı sevemediğim için paragraf çözmek daha rahat geliyor.

Elinizdeki kitap gayet güzel ama illa bir şey alayım diyorsanız Paragraf'ın ritmi alabilirsiniz.

Daha kolay bir kitap arıyordum.

11. sinifsaniz şimdiden her gün 40 paragraf çözmeyin, usanirsiniz.

Kolay kitap istiyorsanız Yayın Denizi alabilirsiniz kolay-orta seviyedir.

Paragrafin ritmini kullanıyorum ve biraz zorluyor inşallah kitap bitince iyi sonuç alırım. Şu an 40 paragraf sorusundan 21 net çıkarıyorum 😭😭

Geri
Yukarı