TYT paragraf için kaynak önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar 2 paragraf kitabı bitirdim, 1. full bitti 2. kitap ise anlatım teknikleri ve düşünceyi geliştirme yolları hariç diğerleri bitti. Ancak hala hız konusunda sıkıntı yaşıyorum, o yüzden bir tane daha lazım ve ne önerirsiniz? Bu arada sık sık konu açtığımı fark edebilirsiniz, etrafımda yardımcı olan kimse yok ve okulun önerdiği kaynaklar başlangıç seviye.

Hocam o çok zor diyorlar, 33-30 net aralığı için geliştirme sağlar mı?

Limit paragrafa da bakabilrisin o da zor ama güzel, geliştirir.

Bundan önce hangi kaynakları çözdünüz hocam?
Bilgi Sarmal'ı çözebilirsiniz çözmediyseniz o da güzeldir hız kazanmanızı sağlar.
Şahsen 2 kaynak çözen birinin artık deneme çözmeye başlamasını tavsiye ederim ama kaynak istiyorsanız apotemi ve limit ile zorlayın kendinizi.

Limit paragrafa da bakabilrisin o da zor ama güzel, geliştirir.

Bundan önce hangi kaynakları çözdünüz hocam?
Bilgi Sarmal'ı çözebilirsiniz çözmediyseniz o da güzeldir hız kazanmanızı sağlar.
Şahsen 2 kaynak çözen birinin artık deneme çözmeye başlamasını tavsiye ederim ama kaynak istiyorsanız apotemi ve limit ile zorlayın kendinizi.
Paragrafın şifresi ve bilgi sarmal çözdüm. En son yaptığım 345 denemesinde 33 net 2023 MSÜ denemesinde 31.25 geldi.

Paragrafın şifresi ve bilgi sarmal çözdüm. En son yaptığım 345 denemesinde 33 net 2023 MSÜ denemesinde 31.25 geldi.
Hocam Limit size Paragraftan soğutur hazır 30 net bandına girmişken moral bozmayın 345 25 li paragraf denemesi alın 1 ay götürür sizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı