TYT ve AYT çalışmaya başlıyorum nasıl çalışmalıyım?

Başkalarının sizin için hazırladığı programlara kendinizi uydurmayin. Kimse sonuçta sizin ne kadar zamaninizin olduğunu bilmez.

Yayın olarak ise Benim Hocam yayınları sizin tüm dersler için işinizi görecektir.

Ben de 15 günde AYT Matematiği baştan sona öğrenmeyi düşünüyorum. Bakalım 2 haftada sınav kazanılıyor muymuş? Son ay çalışılmaz, yapamazsın, bir işe yaramaz diyenleri hiç takma.
Hocam 15 günde çok zor ya. Yani az kalan zamanda çalışmak daha hızlı oluyor biliyorum ama bu bana bile abartı geldi. Temelinizin olduğunu varsaysak bile limit, türev, integral, logaritma, trigonometri konularının hepsi 15 günde bitmez. Siz yine de çalışın tabi ama sonucu ben de merak ediyorum. Belki bir ihtimal yetişir, YKS günü unutmazsam size yetişip yetişmediğini soracağım.

Hocam 15 günde çok zor ya. Yani az kalan zamanda çalışmak daha hızlı oluyor biliyorum ama bu bana bile abartı geldi. Temelinizin olduğunu varsaysak bile limit, türev, integral, logaritma, trigonometri konularının hepsi 15 günde bitmez. Siz yine de çalışın tabi ama sonucu ben de merak ediyorum. Belki bir ihtimal yetişir, YKS günü unutmazsam size yetişip yetişmediğini soracağım.
Limit ve logaritmayı a'dan z'ye biliyorum. Sadece integral de eh işte. Türev ve trigonometriyi öğrenebilirim 15 günde bence.

Bütün derslere günü gününe çalış asla pes etme yeri gelince dışarı çık mola ver ben 12 yaşındayım günde 50 soru çözüyorum sen 3 katını çöz zihnini dinlendir ve en önemlisi her şeye gününde çalış yoksa aklında hiçbir şey tutamasın başarılar.
Kendinizi yormayın, 5.sınıfsınız çıkın dışarıya gezin çocukluğunuzu yaşayın.
Konulara 0'dan başlayacağım.
Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, nasıl hazırlanmalıyım?
Hedefim ilk 20 bin içerisinde olmak.
Sınava seneye gireceğim.
Şimdiden teşekkürler.
Eğer hiç temelin yoksa imkansız.

Geri
Yukarı