TYT yaz planı nasıl olmalı?

10.sınıfı bitiriyorum ve 2. yazılılardan itibaren Full time TYT çalışmak istiyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim? YouTube'da 1-2 tane kanal 1 Temmuz'da TYT matematik kamplarına başlayacaklar bende kamp kitabını alıp oradan TYT matematiği halledeceğim. Pazartesi-salı 2 ders, çarşamba-perşembe farklı 2 ders cuma günü hafta içi çalıştığım derslerle ilgili soru çözeceğim ve çözdüğüm soruları analiz edeceğim. Cumartesi sözel tekrar (sabah tek çalışacağım akşam Full dinleneceğim). Pazar ise haftalık genel tekrar + soru çözmeye ayıracağım. Tatil de TYT halledersem 11. sınıfta sadece tekrarlar ve soru çözeceğim sonradan sıkıntıya girmek istemiyorum. Ayrıca 11.sınıfta hem TYT denemeleri çözmek hem de 11. sınıf çalışmak bir sorun yaratır mı? Yaz tatilinde günde kaç saat ders çalışılmalı, şu an alarm olmadan sabah 05:30 gibi kalmaya alıştım. Hangi saatler çalışmalıyım ve günde kaç saat çalışsam TYT tam anlamıyla oturur? Buraya kadar okuyan ve yardımcı olan hocalarıma teşekkür ederim. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Kamp yapacak YouTube kanalları hangileri acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı