TYT'de 7 ayda 400k yapılır mı?

Sana derhal uygulamanı önerdiğim aşağıdaki reçeteyi yazıyorum.
Türkçe: Günde en az 40 paragraf.
Dil bilgisi: Sonra halledeceğiz.
Sosyal: Bu şimdilik kalsın.
Matematik: Hemen kolay bir matematik kitabı alıyorsun. Eğer gerçekten 0'san Antremanlar ile Matematik var onu al. Uğraş.
Problemler: Acil Problemin İlacı al başla. Öne problem çözme videosu izliyorsun çözüyorsun.
Geometri: Kolay bir geometri kitabı alıp çözmeye başlayacaksın. Bir yandan da güzel bir hocadan konu dinleyeceksin.
Fen bilimleri. Abicim konu çalışacaksın. Aç YouTube'yi derya deniz. En başıdan dinle. Sonra soru bankasından çöz. Not alarak ilerle.
Şimdiki günlük şu kadar soru çözeceğim falan kasma. Ne kadar çalışırsan o kadar iyi. Maksimum performans ile çalışacaksın.

Sana derhal uygulamanı önerdiğim aşağıdaki reçeteyi yazıyorum.
Türkçe: Günde en az 40 paragraf.
Dil bilgisi: Sonra halledeceğiz.
Sosyal: Bu şimdilik kalsın.
Matematik: Hemen kolay bir matematik kitabı alıyorsun. Eğer gerçekten 0'san antrenmanlar ile matematik var onu al. Uğraş.
Problemler: Acil problemin ilacı al başla. Öne problem çözme videosu izliyorsun çözüyorsun.
Geometri: Kolay bir geometri kitabı alıp çözmeye başlayacaksın. Bir yandan da güzel bir hocadan konu dinleyeceksin.
Fen bilimleri. Abicim konu çalışacaksın. Aç YouTube'yi derya deniz. En başıdan dinle. Sonra soru bankasından çöz. Not alarak ilerle.
Şimdiki günlük şu kadar soru çözeceğim falan kasma. Ne kadar çalışırsan o kadar iyi. Maksimum performans ile çalışacaksın.

Sağ olun hocam teşekkür ederim uygulayacağım.

Sağ olun hocam teşekkür ederim uygulayacağım.
Dostum 400k için Türkçe'den 30 net, sosyalden 15 net, matematikten 4 net, fenden de 4 net yapsan yeter. 7 ayda AYT çalışmayacağını da var sayarsak, 3-4 ayda bitirirsin sonra denemelere geçersin. Matematik için kolay konuları yutsan zaten 10 net çıkarırsın, yani 4 neti rahat yaparsın. Türkçe içinde bol bol paragraf çalışsan yeterli olur, eğer istersen dil bilgisi de çalışabilirsin. Sosyal zaten tamamen ezber. Fen için en kolay ders biyoloji bol bol çalış, sonra biraz fizik çalış. Rahat 10 net çıkarırsın ama 4 net yeterli.

Geri
Yukarı