Ayda 2500 TL kazanmak

Sanayide yedek parçacılık yapabilirsin. Araba ile oraya buraya parça taşıyorsun. Veyahut taksicilikte olabilir. 1 yıldan 3000 TL'ye kadar kazanırsın sanayide.

Umarim bu islerinizi anonim olarak yurutuyorsunuzdur yoksa tepetaklak olmaniz an meselesi.

Umarim bu islerinizi anonim olarak yurutuyorsunuzdur yoksa tepetaklak olmaniz an meselesi.

Hayır, bu işleri ek olarak yapmaya başladım. Annemin 3 pastanesi var birini ben işletiyorum. Bana büyük bir kazanç sağlıyor sonu gelirse bu işlerin işsiz kalmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu devirde evden çıkmayan, tek kişi yaşayan, asosyalin önde gideni olsan bile 2500 TL ile yine zor. Ayrıca kendini bu şartlara yakıştırman üzücü.

Sadece araba ile parça mı taşıyorlar yoksa ağır işlerde mi yapıyorlar? Sadece arabaysa çok iyi ama sanmam.

Çok ağır işleri olmuyor. Ama işleri biraz hafıza istiyor. Kesinlikle unutkan olmamalısın. Bir de arada depo temizliyorlar. O iş aşırı zor oluyor. Ama 2 ayda 1'den fazla olmuyor.

Hayır, bu işleri ek olarak yapmaya başladım. Annemin 3 pastanesi var birini ben işletiyorum. Bana büyük bir kazanç sağlıyor sonu gelirse bu işlerin işsiz kalmam.
Yok hocam onu demiyorum. Film ve dizi sitesi isleri telif sacmaligindan dolayi riskli. Bu sektorlerde siteler yuruturken internet uzerinde anonim olmazsaniz dava ve uzlasma-telif ucreti odeme durumlari yasamaniz kacinilmaz olacaktir. Bu konu hakkinda ufak bir rehberim mevcut.

2500 bence iyi bir maaş ama ev sanin ise. Ailen ile aran çok mu kötü? Yanlız yaşamak son tercih olmalı bence. Kimi zaman hasta olursun yemek yapacak biri lazım olur. Kimi zaman yanlızlıktan sıkılırsın.
Bence askerde biriktireceğin para ile başka bir okula girmeye çalış.
Bu ömür böyle geçmez bence.

Yok hocam onu demiyorum. Film ve dizi sitesi isleri telif sacmaligindan dolayi riskli. Bu sektorlerde siteler yuruturken internet uzerinde anonim olmazsaniz dava ve uzlasma-telif ucreti odeme durumlari yasamaniz kacinilmaz olacaktir. Bu konu hakkinda ufak bir rehberim mevcut.

Evet hocam anladım ama bu iş için ilgilenen arkadaşlar var telif en dikkat ettiğimiz mesele yapacağımız hata işin içinden çıkılmaz bir hal alır biliyorum zaten yap işlet devret yapmayı düşünüyorum mining işinden devam edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı