TYT'de konuları unutmak normal mi?

ErrorCorrection

Decipat
Daha fazla  
Soruları yapabiliyorum ama ayrıntısıyla hatırlamıyorum. Sadece sorularda işime yarayan ve denemelerde çıkan soruları yapabiliyorum. Kendi kendime şu konu TYT de çıkarsa yapamam deyip stres yapıyorum.
Unutmam normal midir?
Tavsiyeleriniz nelerdir?

Soruları yapabiliyorum ama ayrıntısıyla hatırlamıyorum. Sadece sorularda işime yarayan ve denemelerde çıkan soruları yapabiliyorum. Kendi kendime şu konu TYT de çıkarsa yapamam deyip stres yapıyorum.
Unutmam normal midir?
Tavsiyeleriniz nelerdir?
TYT FEN öyledir hocam konuları geniştir ama çok detaya inmeyin sınavda kolay geliyor. Önemli noktaları bilin yeterli.

Sağ olun hocam.
AYT için nasıl bir yol önerirsiniz?
Şu saatten sonra ağır konuları hızlıca halledip denemeye geçebilirim diyorsanız uygulayın ama yapamam diyorsanız kolay konuları aradan çıkarın, örneğin 12 fizik 11 fiziğe göre kat kat daha kolay.

Şu saatten sonra ağır konuları hızlıca halledip denemeye geçebilirim diyorsanız uygulayın ama yapamam diyorsanız kolay konuları aradan çıkarın, örneğin 12 fizik 11 fiziğe göre kat kat daha kolay.

Hocam öyle konu seçerek yapmak istemiyorum. YouTube'da bulunan kamplar ile ilerlemek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı