TYT'den 350 puan almak için ne kadar çalışılmalı?

Lati0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bu sene TYT'ye gireceğim. Hedefim 350 puan. Ne kadar calısmam lazım sizce? Az calısıyorum. Arttırmam gerek mi bayağı?

Merhaba. Ben bu sene TYT'ye gireceğim. Hedefim 350 puan. Ne kadar calısmam lazım sizce? Az calısıyorum. Arttırmam gerek mi bayağı?

Feniniz yoksa hiç uğraşmayın derim bir paragraf kitabı ve bir matematik kampıyla düzenli çalışırsanız rahatlıkla alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Puan hedefi koymak çok mantıklı değil aslında, ne kadar emek verirsen o kadar da sana pozitif döner dostum. Türkçeyi ve matematiği kesinlikle hallet. Fen kısmındada 3 dersten en az birisinde iyi olmaya bak. Her şey gönlünce olur umarım.🙂

25 Türkçe neti 15 sosyal neti ve birkaç fen neti ile rahat 300 puan oluyor matematik 0 olsa bile ama matematik yapman lazım kesinlikle 350+ puan için fikrim bu yönde. Hem de 5 net kafadan. 50 veya 60 netleri yapman gerekiyor kısaca 100 puanı devlet veriyor gibi düşün 250 puan kendin yapsan işte OBP'de eklenince geçersin bile. Söylerken kolay ama deneme sınavlarındaki netine yakın geliyor ÖSYM'de. Eğer netin çok uzaksa zordur.

Türkçe 26 - Sosyal 11 - Matematik 18 bunu 2 ay çalışsan yaparsın :D Sadece TYT hedefliyorsan Fen e bulaşma derim. Türkçe okuduğunu anlama çoğu sosyalin çoğu yorum Matematik kolay belirli konuları öğrenmen lazım 2 ay yeterli.

Merhaba. TYT 2023 Yerleştirme Puanım 355 idi. Netlerim aşağıdaki gibiydi;
TYT Türkçe: 28.75 net.
TYT Sosyal Bilimler: 12.5 net.
TYT Matematik: 5.5 net.
TYT Fen Bilimleri: 7.75 net.

Ben pek iyi çalışamadım ama Fen Bilimlerinde branş denemeleri çözmenizi öneririm. Sınava 7-10 gün kala çözdüğüm TYT Fen Bilimleri branş denemeleri sayesinde 7.75 net yaptım.

Merhaba. TYT 2023 yerleştirme puanım 355 idi. Netlerim aşağıdaki gibiydi;
TYT Sosyal bilimler: 12.5 net.
TYT matematik: 5.5 net.
TYT fen bilimleri: 7.75 net.

Ben pek iyi çalışamadım ama fen bilimlerinde branş denemeleri çözmenizi öneririm. Sınava 7-10 gün kala çözdüğüm TYT fen bilimleri branş denemeleri sayesinde 7.75 net yaptım.

Tercih yaptınız mı? Hangi bölümü tercih ettiniz merak ettim.

Merhaba. TYT 2023 Yerleştirme Puanım 355 idi. Netlerim aşağıdaki gibiydi;
TYT Sosyal Bilimler: 12.5 net.
TYT Matematik: 5.5 net.
TYT Fen Bilimleri: 7.75 net.

Ben pek iyi çalışamadım ama Fen Bilimlerinde branş denemeleri çözmenizi öneririm. Sınava 7-10 gün kala çözdüğüm TYT Fen Bilimleri branş denemeleri sayesinde 7.75 net yaptım.
İyi günler. Aradan biraz zaman geçmiş, umarım mesajımı görürsünüz. Yaptığınız sıralamayı hatırlıyor musunuz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı