TYT'ye 5 ay kala netlerin hala yükselmemesi

mvr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. YKS için yaklaşık 4 aydır her gün aralıksız çalışıyorum. TYT netlerim hala aynı. Sayısalım. Dershanede yaşıtlarım yükseliyor ben olduğum yerde duruyorum. Sizce nerede hata yapıyor olabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba. YKS için yaklaşık 4 aydır her gün aralıksız çalışıyorum. TYT netlerim hala aynı. Sayısalım. Dershanede yaşıtlarım yükseliyor ben olduğum yerde duruyorum. Sizce nerede hata yapıyor olabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Müneccin değiliz ki hangi konuda eksiğin var. Nerede çok zaman geçiriosun. Kaç net geliyor şu anda vb söylemen lazım.

Müneccin değiliz ki hangi konuda eksiğin var. Nerede çok zaman geciriosun. Kaç net geliyor şu anda vb söylemen lazım.
Her gün 10 problem 1 pragraf denemesi yapıyorum hocam daha sonra önceki günden yaptığım programı uyguluyorum yaklaşık 4 aydır bu şekilde ama hala gözle görülür bi yükselme yok tyt netlerimde mesela bu haftaki programıda koyuyorum

Müneccin değiliz ki hangi konuda eksiğin var. Nerede çok zaman geçiriosun. Kaç net geliyor şu anda vb söylemen lazım.
Net olarak 48 56 arası gidip geliyor

Dosya Ekleri

• IMG_1370.jpeg
    IMG_1370.jpeg
    138,2 KB · Görüntüleme: 55
Her gün 10 problem 1 pragraf denemesi yapıyorum hocam daha sonra önceki günden yaptığım programı uyguluyorum yaklaşık 4 aydır bu şekilde ama hala gözle görülür bir yükselme yok TYT netlerimde mesela bu haftaki programıda koyuyorum.

Net olarak 48 56 arası gidip geliyor.

Sizin konu eksiğiniz vardır bu halle, tavsiyem feni bitirin önce bir rahatlayın orada. Türkçede paragrafı 2 katına çıkartın çok hata geliyor gibi. Sonra geometriye bakın 10 soruyla hallolmaz. Konu eksiği var ordada demekki. Kendinizi en iyi siz bilirsiniz. Benim dediklerimden kendinize mantıklı buldunuzu alın.

Bro konu eksiğin vardır bunu herkes söyler ama bu saatten sonra eğer konuların bitmişsen eğer deneme çözerek konu eksikliğini kapatmaya çalış hiç yapamıyorsan eğer video izle öyle çöz konu eksikliğine bire bir alan denemesidir paragraf problem gibi ayrı çözdüğün kitapların gereği yok bence alan denemesi atarsın orada net yükseltmeye bakarsın derece yapmış biri olarak söylüyorum.

Sizin konu eksiğiniz vardır bu halle, tavsiyem feni bitirin önce bir rahatlayın orada. Türkçede paragrafı 2 katına çıkartın çok hata geliyor gibi. Sonra geometriyi hallettikten sonra matematikde soruyu neden yapamadığınıza bakın ona göre çalışın.
Hocam peki bi günde konu anlatımı test vs neler yapmamı önerirsiniz

Bro konu eksiğin vardır bunu herkes söyler ama bu saatten sonra eğer konuların bitmişsen eğer deneme çözerek konu eksikliğini kapatmaya çalış hiç yapamıyorsan eğer video izle öyle çöz konu eksikliğine bire bir alan denemesidir paragraf problem gibi ayrı çözdüğün kitapların gereği yok bence alan denemesi atarsın orada net yükseltmeye bakarsın derece yapmış biri olarak söylüyorum.
hocam fen için not tutsam branş denemesiyle götürsem sizce soru çözmeye gerek varmı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı