TYT'ye başlamak için geç mi kalındı?

Dediğim gibi yaz tatilinde sürekli evdeysen işin yoksa rahat TYT'yi bitirirsin. Şu an çok kasma bence zaten okul var yoruluyorsundur. Ama yaz tatilinde okula gitmeyeceğin için çok daha enerjik olacağını ve TYT'yi kolay bitireceğine inanıyorum.

Yayabilirsin yputube da hocaların kamplarına girebilirsin ama sen daha yavaş ilerle sindire sindire.
Bilgi Sarmal güzeldir deneme için.

Teşekkür ederim.

Daha önce kendim TYT denemesi alıp çözmedim. Ancak durumunuz varsa bir kütüphane veya dershanenin denemelerine kayıt olmanız yönünde. Kolay-orta-zor çoğu denemeyi görürsünüz.

Teşekkür ederim.

Son noktamı koyup gidiyorum. Şu an okula derslerini iyi dinlemeye, yazılılardan yüksek almaya bak bu üniversite sınavında sana ek puan getirecektir. Bunları yapman yeterli, şimdiden ayrı olarak tyt ye çalışmana lüzum yok ama mutlaka yaz tatilinde tyt yi bitir.

Hayatımdaki ilk TYT denemesini 11'in yazında çözmüştüm. Sakin ol, disiplinli ol, önündeki derse çalış. Denemeydi 9'du 10'du sene içinde bu kadar sıkılmaya gerek yok. Yazın yapabilirsin bunları.

Son noktamı koyup gidiyorum. Şu an okula derslerini iyi dinlemeye, yazılılardan yüksek almaya bak bu üniversite sınavında sana ek puan getirecektir. Bunları yapman yeterli, şimdiden ayrı olarak TYT'ye çalışmana lüzum yok ama mutlaka yaz tatilinde TYT'yi bitir.

Teşekkür ederim.

@AAAİB peki yetişir mi yazın?

Teşekkür ederim.

@AAAİB peki yetişir mi yazın?
Yetişir tabii ki. Yetişmese de dert değil. Bak ben yetiştirmedim. Nasıl oldu peki? Okulu boş geçirmedim, notlarım hep yüksekti, zaten temelim vardı. Bir şeyi 0'dan öğrenmekle hatırlamak arasında dağlar var. Ana cümlemiz derse sınavlara iyi çalışmak.

Geri
Yukarı