TYT'ye başlamak için geç mi kalındı?

Teşekkür ederim.

@AAAİB peki yetişir mi yazın?

Çok rahat yetişir yetişmemesi zaten anormal bir durum olur tabii düzenli çalışırsan bak çok fazla ders çalış demiyorum kendine göre bir çalışma düzeni belirle onu hiç aksatma mesela ben gün içinde çok fazla çalışabilen bir insan değilim fazla çalışınca yararımdan çok zararıma oluyor ama her insan farklıdır kimisi çabuk anlar daha az çalışır kimisi daha fazla çalışır yani disiplinli ve istikrarlı çalışman çok önemli.

Teşekkür ederim bu kadar kasma sebebim çok başarılı bir öğrenci değilim ve nitelikli olmayan bir okuldayım. Zamanında 96 OBP ile gitmiştim ailem bana hep nitelikli okuldakilerden daha fazla çlışmam gerktiğini söyledi bu yüzden.

Teşekkür ederim bu kadar kasma sebebim çok başarılı bir öğrenci değilim ve nitelikli olmayan bir okuldayım. Zamanında 96 OBP ile gitmiştim ailem bana hep nitelikli okuldakilerden daha fazla çlışmam gerktiğini söyledi bu yüzden.
Alakası yok lisenin hiç bir önemi yok tabi kendin çalışmayı bilirsen.

Nitelikli okulda okuyan insanlar daha iyi olmuyor iş kendinde bitiyor.

96 OBP ile yerleştiysen fena sayılmaz hem zaten sen düzenli çalıştıktan sonra lisenin ne önemi var.

İyi okulun faydası daha çalışkan insanlar geleceği için ister istemez öğrenciler birbirlerini yukarı çekerler, belki ders içi ortamı daha verimli olur o kadar. Yoksa müfredat aynı müfredat öyle bir şey yok. Olay hocalarda da değil şimdi düşünüyorum da kimler girmiş derslerimize :D

Aslında yaşadığım şehrin iyi liselerinden biri.
E tamam zaten öyle bir yazdın ki en kötü okul gibi

Yukarıda dediğim de iyi bir liseyle çok kötü bir lise arasındaki fark, ortalama olması yeterli lisenin

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı