TYT'ye ne zaman çalışmaya başlamalıyım?

Yazın çalışmaya başla kendini bırakma, eğer o yaz sıcağında dengeyi sağlam kurarsan kendini hiç zorlamadan rahat rahat ilerlersin. İstediğin hedefe de ulaşabilirsin, tek ihtiyacın olan sağlam bir program.

TYT sık sık unutulan bir şey hocam. Tavsiyem, otur yazın matematik ve geometriyi erit zaten 30 günde sadece 2'sini çalışırsan erir gider bunlar Full deneme atarsın sonra. Zaten TYT adına FKB dışında bir sosyal var çalışıp ezberleyeceğin bir de dil bilgisi konuları başka da ahım şahım bir şey yok. Elinden geldiği kadar 11 de AYT'yi iyi öğrenmeye bak onun dışında TYT bir şekilde çözülüyor.

Yazın çalışmaya başla kendini bırakma, eğer o yaz sıcağında dengeyi sağlam kurarsan kendini hiç zorlamadan rahat rahat ilerlersin. İstediğin hedefe de ulaşabilirsin, tek ihtiyacın olan sağlam bir program.

TYT sık sık unutulan bir şey hocam. Tavsiyem, otur yazın matematik ve geometriyi erit zaten 30 günde sadece 2'sini çalışırsan erir gider bunlar Full deneme atarsın sonra. Zaten TYT adına fkb dışında bir sosyal var çalışıp ezberleyeceğin bir de dil bilgisi konuları başka da ahım şahım bir şey yok. Elinden geldiği kadar 11 de AYT'yi iyi öğrenmeye bak onun dışında TYT bir şekilde çözülüyor.

Teşekkür ederim. :)

Sizle yaşıtız ben gelecek hafta yavaştan başlıyorum. Hatta bugün seviyemi belirlemek için ufak bir branş denemeside çözdüm. Tavsiyem bu yaz TYT alanında olabildiği kadar ilerlemeniz. Ayrıca Rehber Matematik adlı kanaldan ders dinleyebiliyorsanız temmuz ayında 49 Günde TYT Matematik Kampı başlıyor bilginize. İyi çalışmalar <3

Geri
Yukarı