Ubisoft+'a(Plus) Xbox ve PC için 7 günlük deneme sürümü geldi, tekli 21 Haziran'da sona eriyor

Anladım ama karıştırırken bir yerde sadece konsollar yazıyordu çıkışına kadar bekliyeceğim bakalım. Zaten daha da zamlanmaz inşallah. Zamlanırsa ön sipariş niye yapmadım diye deliririm. :D

Keşke Ubisoft direkt ubi connect üzerinden yıllık falan çıkarsa EA Play Pro gibi anında alırım. (Türkiye'de açsa)

Xbox ile iletişime geçerseniz sorunu çözeceklerdir hocam.

Xbox sitesinde hem PC hem de Xbox için geçerli yazıyor hocam.

Xbox forumlarına yazmışlar biraz araştırdım çözüm bulamamışlar hep otomatik yanıtlar vermişler hesabınızı yeniden bağlayın falan yazmışlar ama hesap unlink edilmiyor Ubisoft+ üyeliği varken ve tam olarak nereden ulaşabilirim hocam mail yolu mu yoksa canlı destek mi var zaten 1 hafta var geri dönerler mi acaba o süre içinde.

Xbox forumlarına yazmışlar biraz araştırdım çözüm bulamamışlar hep otomatik yanıtlar vermişler hesabınızı yeniden bağlayın falan yazmışlar ama hesap unlink edilmiyor Ubisoft+ üyeliği varken ve tam olarak nereden ulaşabilirim hocam mail yolu mu yoksa canlı destek mi var zaten 1 hafta var geri dönerler mi acaba o süre içinde.
Xbox destek:
Telefon desteği daha hızlı olacaktır.

21 Hazirana kadar olan ne? 7 günlük deneme sürümü mü, UBI+ mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı