Ubisoft Connect'te Ekstra İndirim!

Kupon kaç kez kullanılıyor? Ayrıca Epic Games'ten daha uygun fiyata gelen oyunlar var. Eğer kod tek seferlik değilse bazı oyunları paket hâlinde almaktansa teker teker almak düşünülebilir.

R6S almayı düşünüyorum, yanında da For Honor, 80 TL olmadığı için bir tane de skin. Skin veya başka öneriniz var mı? Buradan almamın Steam'e göre bir eksisi olur mu? Sistem olarak büyük ihtimalle 4300GE işlemci alıp APU olarak kullanacağım.

Son düzenleme:
R6S almayı düşünüyorum, yanında da For Honor, 80 TL olmadığı için bir tane de skin. Skin veya başka öneriniz var mı? Buradan almamın Steam'e göre bir eksisi olur mu? Sistem olarak büyük ihtimalle 4300GE işlemci alıp APU olarak kullanacağım.
R6'dan skin alacaksanız Ruby ve Cobalt önerimdir. Emerald da fena değildir. Steam'den alınca oyunu kaç saat oynadığınızı daha net görebiliyorsunuz. Ubisoft bazı istatistikleri saate eklemediği için gözükmüyor. Bence çok önemli değil. Emin olmasam da o sistemle biraz sorun yaşayabilirsiniz.

R6'dan skin alacaksanız Ruby ve Cobalt önerimdir. Emerald da fena değildir. Steam'den alınca oyunu kaç saat oynadığınızı daha net görebiliyorsunuz. Ubisoft bazı istatistikleri saate eklemediği için gözükmüyor. Bence çok önemli değil. Emin olmasam da o sistemle biraz sorun yaşayabilirsiniz.

Cobalt sanırım bu, hoşuma gitti hocam. :)

Sanırım R6S'de sorun çıkarmaz ama For Honor'da çıkabilir diye diye düşünüyorum. Normalde Steam'e de para yüklemiştim ama bu şekilde 2 oyun yaklaşık 25 TL olduğu için alayım bari dedim. Süreyi bilmem çok da önemli değil. R6S'i pek bilmediğim için soruyorum. Arkadaşlarla veya başkalarıyla oynamak istediğimizde bir sıkıntı olur mu yoksa süre dışında her şey aynı mı? For Honor dışında oyun öneriniz var mı? :)

Geri
Yukarı