Oyun Ubisoft indirimleri için son 3 saat

Fiyat farkı için mi? Tam olarak sebebi nedir? Ultimate 62 TL'ye geliyor indirimle.

Hocam demek istediği sanırsam büyük fiyat farkı varsa değmez diyor çünkü genelde Ultimate olan paketlerde golda göre oyun için 2-3 tane ıvır zıvır veriyor ama dediğim gibi 5-10TL gibi fiyat farkı varsa verilebilir. Brekpoint için konuşuyorum şu an mesela Ultimate gereksiz.

Fiyat farkı için mi? Tam olarak sebebi nedir? Ultimate 62 TL'ye geliyor indirimle.
Hayır Ultimate Edition ile gelen içerikler 3-5 saat içerisinde değersizleşiyor. Ya oyunda daha iyi bir eşya buluyorsunuz ya da oyunun size verdiği para ile aynı içeriği oyunda da alabiliyorsunuz. @Kaan Öner hocamın dediği gibi 5-10TL fiyat farkı varsa değer fakat yeni bir oyun alacak kadar(20-30TL) fark varsa değmez.

Oynamadım, yabancı kanallardan oynanış videosu izledim 4-5 saat. Eski AC oyunları gibi kötü durmuyordu.
Eski oyunlar kötü değil zaten tam tersini söyleseniz daha mantıklı olurdu. Valhalla da kötü oyun değil ama çok tekrara düşüyor. Bütün AC oyunlarını oynamış ve beğenen (AC:4 hariç) biri olarak Valhalla'yı 200 saati geçtikten sonra artık üfleye püfleye zorlanarak bitirdim. Ama dediğim gibi kötü oyun kesinlikle değil.

Dostum bence Breakpoint alma, para verdiğime pişman olduğum bir kaç oyundan biridir. Onun yerine Wildlands'i ultimate olarak al. Önceki mesajlardaki ultimate paketlerin gereksizliğine katılıyorum ancak Wildlands'de öyle değil. Ön önemli içeriklerin olduğu sezon 1 paketi ultimate ile geliyor.

Odyssey tek kelimeyle harikaydı. Aynı şekilde sevemedim nedense.

İnternette genelde birini seven ötekini sevemiyor diyorlar.

Ben ikisini de severek oynadım ama Odyssey bir tık daha önde. Artık dibimizdeki bir kültürü anlattığı için midir, tarihi olaylar ve kişilikler ile içli dışlı olmasından mıdır bilemem ama ayrı bir havası vardı.

Ben ikisini de severek oynadım ama Odyssey bir tık daha önde. Artık dibimizdeki bir kültürü anlattığı için midir, tarihi olaylar ve kişilikler ile içli dışlı olmasından mıdır bilemem ama ayrı bir havası vardı.
Muhtemelen Ege denizi ve adaların atmosferindendir. İngiltere ve Norveç bana atmosfer olarak soluk gelmişti fakat Yunanistan atmosfer olarak iyiydi. Aynı zamanda Leonidas'ın mızrağı ve karakterimizin yarı tanrı olması sebebiyle elde ettiğimiz özel yeteneklerde savaşlara çeşitlilik katıyordu.

Muhtemelen Ege Denizi ve adaların atmosferindendir. İngiltere ve Norveç bana atmosfer olarak soluk gelmişti fakat Yunanistan atmosfer olarak iyiydi. Aynı zamanda Leonidas'ın mızrağı ve karakterimizin yarı tanrı olması sebebiyle elde ettiğimiz özel yeteneklerde savaşlara çeşitlilik katıyordu.

Her ne kadar Vallhalla daha rafine bir oyanış ve kombat sunsa da Odyssey daha dolu bir oyundu bence. Yani oyundan ziyade sanki interaktif bir müze ziyareti gibiydi. Günümüzdeki kalıntıların orijinaline uygun bir şekilde yenilenip oyuna aktarılması falan gayet hoş gelmişti bana. Valhalla'da oyunun büyük bir kısmında dağ bayır geziyoruz. Tamam açık dünya ama bu kadar da açık dünya da biraz fazla olmuş. İçini dolduramadıktan sonra neyleyim öyle açık dünyayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı